اعلامیه

تبلیغات رایگان در سیستم

تبلیغات رایگان در سیستم
امتیاز خود را ثبت کنید

اگر فعالیتتان در مورد مد و فشن می باشد ، خوشحال می شویم عضو خانواده گرم روچی شوید. یکی از خدمات گروه، تبلیغات رایگان در تمامی صفحات روچی است.شما می توانید با عضویت و مراجعه به صفحه ثبت فعالیت، فعالیت خود را توضح داده تا  به صورت آنلاین در روچی به نمایش در بیاید. توجه داشته باشید .

برای اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه مربوطه مراجعه نمایید :

[box type=”shadow” align=”aligncenter” ]صفحه ثبت فعالیت و تبلیغ رایگان فعالان مد در سیستم [/box]

حامد محمدیان مهر

About حامد محمدیان مهر

سال های زیادی در زمینه های اقتصادی صنعت نساجی و پوشاک از جمله بازرگانی مواد اولیه (نخ) ، تولید پارچه ، تولید و فروش عمده ی پوشاک مردانه و بازاریابی در این صنعت فعالیت داشته ام و همیشه سعی در آموختن و پند گرفتن از کهنه کاران و بزرگان این صنعت داشته ام .

همچنین دیگر تخصص اصلی من در زمینه ی اینترنت و طراحی است و سال های زیادی را صرف فعالیت ، آنالیز و کار آموزی در زمینه ی کسب و کار های اینترنتی نموده ام و مدتی بالغ بر 2 سال است که روی برندسازی اینترنتی مشغول تحقیق و تفحس می باشم .

هم اکنون مدتی است که با اندوخته های این 8 سال در زمینه ی بازار ،برندسازی و اینترنت ، فعالیت خود را در زمینه ی خدمات نوین در جهت رونق کسب و کار ها آغاز نموده ام و با اهداف و آرمان های تعریف شده ای ، سعی در ارائه ی خدمات مفید و پیوند کسب و کارها با روش های نوین دارم.
آرزوی قلبیم همیشه رونق فعالیت های مد و لباس در ایران بود . دو تخصص خود در زمینه های پوشاک و وب را با هم در آمیختم تا در این راه قدمی نهاده باشم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *