بازاریابی و فروش, کارآفرینی در پوشاک, کسب و کار آنلاین

راه اندازی فروشگاه اینترنتی مد و فشن (هزینه و راه اندازی)

راه اندازی فروشگاه اینترنتی مد و فشن (هزینه و راه اندازی)
5 امتیاز از 1 رای

برآورد هزینه برای یک فروشگاه اینترنتی مد و فشن:

شاید تعجب کنید ولی رنج هزینه ی راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در حوضه ی مد ، حدودا از از ۴۰ هزار تومان شروع می شود و به نسبت تخصصی بودن و سفارشی سازی ممکن است از میلیون ها تومان هزینه به همراه داشته باشد. ما در اینجا کمی موضوع را باز می کنیم تا متوجه شوید که این تفاوت قیمت از کجاست:

 

اولین هزینه مربوط به خدمات وب هاستینگ و دامنه:

وبسایت از یک فضا و یک نام شروع شده که  اتصال این دو ، یک سایت را تشکیل می دهند

یک تصویر برای درک موضوع:

 

۵۲۵۵

 

۵۵۴۵-۲

 

 

همانطور که مشاهده می کنید تفاوت قیمت زیادی دارند که این فقط در بحث وب هاستینگ است و در بخش طراحی این موضوع پر رنگ تر عمل می کند.

 

راه تعادل:

اگر در ابتدای مسیر هستید پیشنهاد می کنم خط تعادل را پیش بگیرید و برای اینکار با صرف هزینه ۱۰۰ هزار تومانی یک میزبانی و دامنه ی مناسب را انتخاب نمایید. سرویس دهندگان زیادی در خدمت شما هستندکه این نیاز را برآورده سازند ، طبق تجربه پر مخاطب ترین آنها انتخاب مناسبی برای تامین این سرویس می باشند.

 

هزینه طراحی:

اگر قصد دارید برای کار خود به یک طراح سایت مراجعه کنید پس مطالعه ادامه این آموزش به کار شما نخواهد آمد. ما در این آموزش قصد داریم نمونه ای ساده از راه اندازی را برایتان بگوییم تا اگر هم به طراح و توسعه دهنده ای مراجعه نمودید در قسمت آخر یعنی سفارشی سازی ، بهینه سازی و تقویت سئو باشد و کلیات کار را خودتان انجام داده باشید.

 

 

هزینه ی اصلی:

هزینه ی اصلی شما ذات فروشگاه شماست. محصولات ،انبار و سرمایه ای که برای عرضه در نظر گرفته اید اصلی ترین قسمت هزینه های شما را تشکیل می دهند که می توانید با روش های خود و طبق شرایطی که دارید ، این نوع هزینه ها را مدیریت کنید.

 

نتیجه کلی:

در این آموزش برآورد هزینه برای تاسیس یک فروشگاه اینترنتی بستگی به شما و جیبتان دارد ولی  با صرف هزینه ی حدودی ۱۰۰ هزار تومان می توانید فروشگاه تقریبا مناسبی را جهت شروع راه اندازی کنید.

 

یک سیستم جهت راه اندازی وبسایت

 

فیلم مربوط به راه اندازی وردپرس که پایه ی فروشگاه ما خواهد شد:

 

 

حامد محمدیان مهر

About حامد محمدیان مهر

سال های زیادی در زمینه های اقتصادی صنعت نساجی و پوشاک از جمله بازرگانی مواد اولیه (نخ) ، تولید پارچه ، تولید و فروش عمده ی پوشاک مردانه و بازاریابی در این صنعت فعالیت داشته ام و همیشه سعی در آموختن و پند گرفتن از کهنه کاران و بزرگان این صنعت داشته ام .

همچنین دیگر تخصص اصلی من در زمینه ی اینترنت و طراحی است و سال های زیادی را صرف فعالیت ، آنالیز و کار آموزی در زمینه ی کسب و کار های اینترنتی نموده ام و مدتی بالغ بر 2 سال است که روی برندسازی اینترنتی مشغول تحقیق و تفحس می باشم .

هم اکنون مدتی است که با اندوخته های این 8 سال در زمینه ی بازار ،برندسازی و اینترنت ، فعالیت خود را در زمینه ی خدمات نوین در جهت رونق کسب و کار ها آغاز نموده ام و با اهداف و آرمان های تعریف شده ای ، سعی در ارائه ی خدمات مفید و پیوند کسب و کارها با روش های نوین دارم.
آرزوی قلبیم همیشه رونق فعالیت های مد و لباس در ایران بود . دو تخصص خود در زمینه های پوشاک و وب را با هم در آمیختم تا در این راه قدمی نهاده باشم.

2 دیدگاه در مورد “راه اندازی فروشگاه اینترنتی مد و فشن (هزینه و راه اندازی)

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *