شبکه اجتماعی مد بوک

اعلامیه

مدبوک یک شبکه اجتماعی مبتنی بر وب است که به شما این امکان را میدهد تا در عرصه مد و فشن فعالیت های خود را به اشتراک گذاشته یا از فعالیت های دیگران بهره گیرید. این شبکه متعلق به گروه مد و فشن روچی می باشد .شما می توانید با اشتراک گذاری متن ،فیلم ، عکس و فایل های دیگر از فعالیت های خود در این زمینه ،حیطه ی کاری خود را افزایش دهید.از امکانات این شبکه میتوان به صفحات برندها ،پاتوق ها ، نظرسنجی ها ،بازارهای شخصی و گروهی و ارتباط آنلاین میان کاربران اشاره کرد.
در این شبکه هر نوع فعالیت تجاری در این رابطه آزاد و مورد حمایت می باشد. اگر شما هم قصد گسترش فعالیت های خود را دارید پس هم اکنون عضو شوید .
فعالیت های این جامعه عبارت است از:
فروشندگان (بوتیک داران ، مزون داران و …)
طراحان (مد ،صحنه ، لباس و …)
تولید کنندگان ( خیاط ها ، خرازان ، خرج کار فروشان و …)
عکاسان ( تجاری ، مدلینگ ، صحنه و ..)
تاجران (صادر کنندگان ، وارد کنندگان )
و تمامی عرصه های مرتبط

اقلام های مورد بحث
پوشاک (زنانه ، مردانه)
زیورآلات
کیف، کفش ،کمربند و ..
صنایع چرم
و تمامی اقلام مرتبط با مد

این شبکه تنها در رابطه با مد و فشن می باشد و هیچ ارتباطی با شبکه های دوستیابی ندارد. مهم ترین هدف شبکه ارتقا سطح کیفی مد و فشن می باشد . عضویت در این شبکه تا اطلاع ثانوی رایگان است.

روچی

درباره روچی

سال های زیادی در زمینه های اقتصادی صنعت نساجی و پوشاک از جمله بازرگانی مواد اولیه (نخ) ، تولید پارچه ، تولید و فروش عمده ی پوشاک مردانه و بازاریابی در این صنعت فعالیت داشته ام و همیشه سعی در آموختن و پند گرفتن از کهنه کاران و بزرگان این صنعت داشته ام . همچنین دیگر تخصص اصلی من در زمینه ی اینترنت و طراحی است و سال های زیادی را صرف فعالیت ، آنالیز و کار آموزی در زمینه ی کسب و کار های اینترنتی نموده ام و مدتی بالغ بر 2 سال است که روی برندسازی اینترنتی مشغول تحقیق و تفحس می باشم . هم اکنون مدتی است که با اندوخته های این 8 سال در زمینه ی بازار ،برندسازی و اینترنت ، فعالیت خود را در زمینه ی خدمات نوین در جهت رونق کسب و کار ها آغاز نموده ام و با اهداف و آرمان های تعریف شده ای ، سعی در ارائه ی خدمات مفید و پیوند کسب و کارها با روش های نوین دارم. آرزوی قلبیم همیشه رونق فعالیت های مد و لباس در ایران بود . دو تخصص خود در زمینه های پوشاک و وب را با هم در آمیختم تا در این راه قدمی نهاده باشم.

چرا روچی؟

از طریق روچی می توانید پارچه و ملزومات را به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنید.
می توانید برای الگو سازی از برترین طراحان و متخصصان بهره مند شوید و به صورت رایگان از متخصصان مشاوره بگیرید.
*هر آنچه برای تولید پوشاک نیاز دارید در اختیار شما خواهد بود.