تلگرام الگو
فروش الگوی خیاطی

فروش الگو خیاطی و معرفی الگوکده روچی

الگو, خیاطی
فروش الگوتماس با روچی

مجموعه روچی با هدف بهبود دسترسی همکاران عزیز به دنیایی متنوع از الگوها اقدام به جمع آوری و تهیه الگوهای مختلف از منابع متفاوتی نموده است. امکان خرید و دانلود این الگوها از الگوکده روچی وجود دارد. شما می توانید الگوی مورد نظر خود را از لیست زیر مشاهده و انتخاب نمایید و برای خرید فایل یا پلات آن به آدرسهای زیر عکسها مراجعه کنید. هر الگو اسم مخصوص خود را دارد که با استفاده از آن اسم میتوانید فایل مربوط را در الگوکده پیدا کنید و خرید خود را انجاک دهید.

کارشناس فروش الگوی روچی

(مشاوره و سفارش)


همراهتلفن


کانال الگو و خیاطی

فروش الگو خیاطی چاپ شده حرفه ای

دسته دوم: الگوهای پایه و مدل های نمونه دوزی شده کاملا حرفه ای برای استفاده مستقیم در تولیدی ها و سری دوزی های لباس هستند. این الگوها که توسط طراحان الگوی تولیدی طراحی شده اند، روی کاغذ پلات گرفته شده است و توسط پست به آدرس شما ارسال می­شوند. بعضی از این الگوها همراه با نمونه دوخته شده و بعضی بدون نمونه دوخته شده است.

 

فروش الگو خیاطی فایلی

دسته اول: الگوهای اروپایی که اندازه و برش آن­ها توسط خیاطان خبره بین­المللی تایید و توصیه شده است. این مجموعه الگوها به صورت فایلهای پی دی اف با قیمت بسیار کم در اختیار شما قرار میگیرد و شما میتوانید آن­ها را روی کاغذ پرینت گرفته و استفاده کنید.

لیست زیر شامل الگوهایی است که فایل پی دی اف آنها برای شما ارسال میشود. این الگوها به صورت فایل پی‌دی‌اف ( PDF ) در اختیار شما قرار می‌گیرد که با مراجعه به دفاتر فنی چاپ و پرینت می‌توانید الگوی مورد نظر را روی کاغذ A0 پرینت بگیرید. در آخرین صفحه‌ی پی‎دی‌اف هر الگو یک مربع ۱۰×۱۰ سانتی‌متر است که پس از پرینت گرفتن، ابعاد این مربع باید دقیقا ۱۰×۱۰ سانتی‌متر باشد. در این‌صورت الگو به درستی پرینت گرفته شده است.

فروش الگو خیاطی سفارشی

دسته سوم: سفارش الگوی اختصاصی که با توجه به نیاز شما به صورت تخصصی طراحی و همه جزییات مورد نظر شما در مراحل طراحی الگو لحاظ میشود.

 

 

 

 

 

از همه متخصصان و طراحان خبره الگو نیز جهت همراهی وهمکاری در این پروژه دعوت می کنیم.

 

چرا روچی؟

از طریق روچی می توانید پارچه و ملزومات را به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنید.
می توانید برای الگو سازی از برترین طراحان و متخصصان بهره مند شوید و به صورت رایگان از متخصصان مشاوره بگیرید.
*هر آنچه برای تولید پوشاک نیاز دارید در اختیار شما خواهد بود.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.