پارچه, راه حل های تولید, طراحی الگو, طراحی لباس

مژده به طراحان لباس و پارچه(مجوز)

فروش پارچهتماس با روچی
مژده به طراحان لباس و پارچه(مجوز)
امتیاز خود را ثبت کنید

خوشبختانه چند وقتی می شود که دولت به مساله مد توجهی بیش از پیش دارد و در مراکز و سازمان های مربوطه جنب و جوش هایی امیدوار کننده دیده می شود. یکی از این مواردی که جای مسرت و خوشحالی دارد فراخوانی است که به تازگی کارگروه ساماندهی مد و لباس در خصوص طراحان صلاحیت طراحان پارچه و لباس منتشرکرده. از اهداف این فراخوان می توان به ، شناسایی و تکمیل بانک اطلاعات جامعه مد و لباس کشور ، ساماندهی و برنامه ریزی در خصوص رفع مشکلات و انجام حمایتهای لازم از طراحان ، کمک به ارتقاء سطح علمی و ایجاد زمینه همکاری و تعامل با بخش صنعت و واحدهای تولیدی ، تعریف جایگاه و دفاع از حقوق طراحان در چرخه تولید کشور و استفاده از ظرفیت آنان در حوزه تولید ،هماهنگ ساختن و فعال کردن تشکیلات مربوط به جامعه طراحان حوزه مد با دیدگاههای قانونی ساماندهی مد و لباس در جهت ترویج نمادها و الگوهای پارچه و لباس اسلامی – ایرانی اشاره نمود که در متن فراخوان گنجانده شده.

البته تا چه حد جدی بودن این فراخوان و ادامه دار بودن این طرح ، بستگی به خط مشی این سازمان دارد و هم اکنون نمی توان هیچ اظهار نظری در مورد آن کرد. ولی خب خدا را شاکریم که هر چند آهسته، اهمیت این عرصه در فرهنگ و فرهنگ سازی رو به شفاف شدن می باشد. هنرمندان عزیز میتوانند با تکمیل فرمی که در ذیل پیوست گردیده ، و ارسال آن به بنیاد ملی مد و لباس ، اقدام به اخذ کارت صلاحیت طراحان پارچه و لباس نمایند.

دانلود فرم مربوطه

 

223323_orig

حامد محمدیان مهر

About حامد محمدیان مهر

سال های زیادی در زمینه های اقتصادی صنعت نساجی و پوشاک از جمله بازرگانی مواد اولیه (نخ) ، تولید پارچه ، تولید و فروش عمده ی پوشاک مردانه و بازاریابی در این صنعت فعالیت داشته ام و همیشه سعی در آموختن و پند گرفتن از کهنه کاران و بزرگان این صنعت داشته ام .همچنین دیگر تخصص اصلی من در زمینه ی اینترنت و طراحی است و سال های زیادی را صرف فعالیت ، آنالیز و کار آموزی در زمینه ی کسب و کار های اینترنتی نموده ام و مدتی بالغ بر 2 سال است که روی برندسازی اینترنتی مشغول تحقیق و تفحس می باشم .هم اکنون مدتی است که با اندوخته های این 8 سال در زمینه ی بازار ،برندسازی و اینترنت ، فعالیت خود را در زمینه ی خدمات نوین در جهت رونق کسب و کار ها آغاز نموده ام و با اهداف و آرمان های تعریف شده ای ، سعی در ارائه ی خدمات مفید و پیوند کسب و کارها با روش های نوین دارم. آرزوی قلبیم همیشه رونق فعالیت های مد و لباس در ایران بود . دو تخصص خود در زمینه های پوشاک و وب را با هم در آمیختم تا در این راه قدمی نهاده باشم.

2 دیدگاه در مورد “مژده به طراحان لباس و پارچه(مجوز)

  1. صالحی گفت:

    مدل کت دامن مجلسی همراه با طراحی الگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.