دانستنی ها

نحوه ی تا کردن تی شرت و پیراهن

نحوه ی تا کردن تی شرت و پیراهن
امتیاز خود را ثبت کنید

تا کردن تی شرت و پیراهن

 

شاید  در نگاه اول چگونه تا کردن تی شرت و پیراهن اهمیت ویژه ای نداشته باشد. این موضوع در زمان اتو کشی و جا دادن آنها در مکانی کوچک اهمیت ویژه ای پیدا می کند . وقتی بدانید که حتی نوع تا کردن یک لباس در سالم ماندن آن تاثیر دارد ، اهمیت این موضوع چندین برابر خواهد شد. تا کردن نیز اصول و قوائدی دارد .

روش صحیح یعنی

تا کردن یک لباس در کمترین زمان به صورتی که طی مرور دچار فرساییش نگردد و کمترین میزان فضا را اشغال کند ودر عین حال مجبور به اتوکشی دوباره آنها نباشیم.

در این مطلب به صورت تصویری و ساده تا کردن پیراهن و تی شرت را با روشی جالب قرار داده ایم و ویدئوی آموزشی تا کردن تی شرت و پیراهن را نیز برای یادگیری کامل مهارت قرار داده ایم.

روش صحیح تا کردن پیراهن:

 

 

تاکردن یک تی شرت به روشی جالب ،صحیح و فوق العاده سریع:(تا کردن ژاپنی)

 

 

 

 

 

 

 

حامد محمدیان مهر

About حامد محمدیان مهر

سال های زیادی در زمینه های اقتصادی صنعت نساجی و پوشاک از جمله بازرگانی مواد اولیه (نخ) ، تولید پارچه ، تولید و فروش عمده ی پوشاک مردانه و بازاریابی در این صنعت فعالیت داشته ام و همیشه سعی در آموختن و پند گرفتن از کهنه کاران و بزرگان این صنعت داشته ام .

همچنین دیگر تخصص اصلی من در زمینه ی اینترنت و طراحی است و سال های زیادی را صرف فعالیت ، آنالیز و کار آموزی در زمینه ی کسب و کار های اینترنتی نموده ام و مدتی بالغ بر 2 سال است که روی برندسازی اینترنتی مشغول تحقیق و تفحس می باشم .

هم اکنون مدتی است که با اندوخته های این 8 سال در زمینه ی بازار ،برندسازی و اینترنت ، فعالیت خود را در زمینه ی خدمات نوین در جهت رونق کسب و کار ها آغاز نموده ام و با اهداف و آرمان های تعریف شده ای ، سعی در ارائه ی خدمات مفید و پیوند کسب و کارها با روش های نوین دارم.
آرزوی قلبیم همیشه رونق فعالیت های مد و لباس در ایران بود . دو تخصص خود در زمینه های پوشاک و وب را با هم در آمیختم تا در این راه قدمی نهاده باشم.

3 دیدگاه در مورد “نحوه ی تا کردن تی شرت و پیراهن

  1. علیرصا گفت:

    عالی وکاربردی بود ممنون

  2. E.n گفت:

    ممنون بسیار ساده و کاربردی بود

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *