تلگرام پارچه عمده
نساجی بروجرد

چرا نساجی بروجرد ؟!

پارچه, پارچه تاری پودی
فروش پارچه

برند شدن یک شرکت به معنای واقعی، زمانی اتفاق می افتد که فعالان حوزه های مرتبط، با نام آن برند آشنا باشند، مشتری های وفادار چندین ساله داشته باشد که برند دیگری را جایگزین آن نکنند و برای آن تبلیغ کنند. نساجی بروجرد بی شک قوی ترین برند صنعت نساجی کشور است که با اختلاف زیاد از سایر رقبا، در صدر جدول بهترین های نساجی ایران قرار دارد.

معرفی کلی نساجی بروجرد

کارخانجات نساجی بروجرد زیر مجموعه گروه صنعتی زندگی است که صنایع زیر مجموعه دیگری نیز دارد. گروه زندگی (Life Group) تنها در زمینه نساجی شامل: کارخانجات ریسندگی هدف، شرکت اطلس چاپ، نساجی وطن و شرکت حیات گستر بروجرد (که در ارتباط با محصولات دوخته شده و کالای خواب فعالیت دارد) می شود. فعالان حوزه نساجی و پارچه همگی به خوبی با تک تک برندهای بزرگ زیرمجموعه گروه زندگی آشنایی دارند و نیاز به توضیح توانایی بالای این مجموعه ها نیست.

تیم روچی در بازدیدی که از این کارخانه بزرگ داشت به خوبی به صحت این موضوع پی برد که یکی از سیستماتیک ترین کارخانجات کشور، نساجی بروجرد است.

صنایع نساجی بروجرد دارای تشکیلات بزرگ و کامل تولید پارچه از ریسندگى، بافندگی گرفته تا رنگرزی و تکمیل است که از چندین کارخانه مجاور و مرتبط با یکدیگر تشکیل می شود.

خطوط تولید پارچه های بروجرد اعم از فرآوری، آماده سازى، تولید پارچه، رنگرزی، چاپ و تکمیل، انبارداری و غیره، همگی در کنار هم در زمینی به مساحت بیش از ۴۵ هکتار قرار دارند.

کارخانه پارچه بروجرد از نظر محیطی نیز از زیباترین کارخانجات کشور است که دارای چندین هکتار فضای سبز، خیابان های جدول کشی شده، مجموعه های رفاهی، تفریحی و اقامتی مانند: رستوران، اقامتگاه، زمین هاى ورزشى، زمین چمن، استخر و غیره می باشد.

مجموع تولید کارخانه ها در سال، حدود ۲۰ میلیون متر انواع پارچه های لباسی، پیراهنی، ملحفه ای، پرده ای و رومبلی است. نساجی بروجرد با حدود ۱۰۰۰ نفر پرسنل با تجربه، با استفاده از بهترین مواد اولیه و مدرنترین ماشین آلات و تجهیزات آزمایشگاهی جهت تامین نیاز کشور، در حال تلاش و تولید است؛ به طور قطع، برکت این اشتغال زایی در موفقیت این کارخانه بی تاثیر نبوده است.

نساجی بروجرد با آینده نگری روشن، برنامه ریزی جامع، شناخت دقیق نیاز بازار و داشتن مشاور ارشدی همه فن حریف، بی شک روز به روز به موفقیت های بزرگتری دست خواهد یافت.

شرکت نساجی بروجرد، مانند اکثر کارخانجات گاهی دچار بحران های جزیی مثل رکود بازار شده است، اما توانسته این مشکلات را پشت سر گذاشته و هم اکنون مانند قبل، با قدرت از تمام ظرفیت های تولید خود استفاده کند. در حالی که برخی از رقبا به جای اندیشیدن به برند شدن، در برهه هایی از زمان به خیال باطل، سعی در شایعه سازی در مورد ورشکستگی نساجی بروجرد داشته اند.

تاجران زیادی آرزوی همکاری مستقیم با صنایع نساجی بروجرد را دارند. هم اکنون نیز اکثر محصولات صنایع نساجی بروجرد از طریق چندین تاجر گلچین شده با قیمت مناسب به بازار عرضه می شود.

 

نساجی بروجرد

کارخانه ها و خطوط تولید نساجی بروجرد

لازم به ذکر است تمامی مجموعه های مراحل تولید پارچه در فضای مسقف ۱۲۰ هزار مترمربعی در حال فعالیت هستند که این خطوط تولید را می توان به شرح زیر لیست کرد:

 • ریسندگى (رینگ، اپن اند و غیره)،
 • رنگ آمیزی نخ،
 • بافندگی (دارای چندین سالن بافت)،
 • رنگرزی، چاپ و تکمیل (در کیفیت هاى مختلف)،
 • آزمایشگاه،
 • طراحى پارچه،
 • متراژ، طاقه پیچى، بسته بندی، عدل بندى،
 • انبارداری.

پارچه های نساجی بروجرد

کارخانه نساجی بروجرد در زمینه تولید پارچه های تخت بافت فعالیت دارد. از اصلی ترین تولیدات این شرکت می توان به پارچه هایی مانند: تترون، ترگال، کجراه، ملحفه، چلوار، نظامی، چادر نمازى، کتان، زنبوری و غیره اشاره کرد. لازم به ذکر است نساجی بروجرد توانایی تولید هرگونه پارچه (تخت بافت) در هر عرضی را دارد و بسته به سفارش مشتری در متراژ بالا مقدمات تولید فراهم می شود.

کلیه پارچه ها دارای استانداردهای ملی ایران هستند و برای رسیدن به بهترین ثبات در برابر نور خورشید، لکه، عرق بدن، شست و شو، اتوپذیری، چروک، جرخوردگی، استحکام، پرزدهی و سایش در آزمایشگاه های مجموعه، تست می شوند.

در بخش صادرات نیز کیفیت بالای پارچه های کارخانجات بروجرد، دیگر کشورها را مشتاق به همکاری با این مجموعه کرده است؛ به عنوان مثال: پارچه های نظامی بروجرد در طرح های متنوع به مقدار زیاد به کشورهای عربی صادر می شود.

سایر محصولات نساجی بروجرد

محصولات نساجی بروجرد در دسته های زیر طبقه بندی می شوند:

 • سرویس خواب: لحاف، پتو، بالش، ملحفه، نیم ست، کش دوز، روبالشی، روتختی، تشک.
 • کالای حمام: حوله.
 • کالای آشپزخانه: حوله و دستمال، سرویس آشپزخانه.
 • کالای مسافرتی: تشک سفری.
 • چادر و مقنعه.
 • کوسن و پرده: کوسن، کاور کوسن.
 • لباس: فرم مدارس، لباس کار.

قیمت محصولات نساجی بروجرد

مشتری های هر محصولی در زمان مقایسه قیمت ها باید این ضرب المثل را در نظر داشته باشند که هر گردی گردو نیست!

پارچه های نساجی بروجرد با توجه به کیفیتی که دارند، بسیار ارزان و دارای قیمت معقول و حساب شده ای هستند. در سیاست قیمت گذاری منسوجات بروجرد، تلاش شده که عواملی همچون: هماهنگی قیمت ها با قدرت خرید مردم، راضی بودن به کمترین سود و توزیع با نرخ مناسب در بازار، در نظر گرفته شود.

شعب فروش و فروشگاه های محصولات نساجی بروجرد

شرکت نساجی بروجرد مشتری های وفاداری به قدمت ٢٠ تا ٣٠ سال دارد؛ به طوری که مادران و مادربزرگان ما همگی با پارچه های نساجی بروجرد آشنایی دارند. وفاداری مشتریان نسبت به پارچه های نساجی بروجرد سبب شده که این کارخانه در مورد محصولات خود، احساس مسئولیت کند، به طوری که حتی کسانی که به میزانی اندک قصد استفاده از منسوجات بروجرد را دارند، نیز از آن رضایت داشته باشند.

این موضوع سبب شده که فروشگاه های نساجی بروجرد و شرکت حیات گستر در سراسر کشور تاسیس شود. مجموعه حیات گستر، گروه زندگی در زمینه منسوجات دوخته شده و سرویس خواب در حال فعالیت است که محصولات آن از طریق فروشگاه های نساجی بروجرد در شهرهای مختلف ایران عرضه می شود:

اصفهان، تهران (بالاتر از میدان ولیعصر، نرسیده به زرتشت – خیابان ولیعصر، نرسیده به پارک وی – پیروزی – جانبازان غربی – مولوی)، مشهد، شیراز (مجتمع خلیج فارس – خیابان قصرالدشت)، گرگان، ایزدشهر، آمل، بابلسر، بابل و یزد.

تصاویر انواع طرح های پارچه های نساجی بروجرد را می توانید در روچی بازار مشاهده کنید. امکان خرید اینترنتی پارچه های نساجی بروجرد نیز با قیمت مناسب در روچی بازار وجود دارد.

چرا روچی؟

از طریق روچی می توانید پارچه و ملزومات را به صورت مستقیم از کارخانه تهیه کنید.
می توانید برای الگو سازی از برترین طراحان و متخصصان بهره مند شوید و به صورت رایگان از متخصصان مشاوره بگیرید.
*هر آنچه برای تولید پوشاک نیاز دارید در اختیار شما خواهد بود.

پست های مرتبط

یک فکر در & ldquo؛ چرا نساجی بروجرد ؟! & rdquo؛

 1. Avatar احمدی گفت:

  سلام خسته نباشید راجع به خرید پارچه مزاحم شدم لطفا تماس وبرقراری خرید راهنمای بفرمایید

  1. تیم روچی تیم روچی گفت:

   سلام دوست عزیز. سلامت باشید. برای خرید پارچه لطفا با شماره ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۴۴ تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در بخش پارچه روچی شما را راهنمایی کنند.

 2. Avatar Ali گفت:

  سلام بنده تو شهرستان مغازه بزرگ دارم و میخواستم فروشگاه انواع پارچه روتختی ملحفه در رنگ های متنوع و کالای خواب راه اندازی کنم, چجوری میتونم مستقیم از کارخانه خرید کنم؟
  لطفا راهنمایی کنید.
  چجوری میتونم کاتالوگ پارچه ها با قیمت خرید و دیگر مشخصات رو ببینم؟

  1. تیم روچی تیم روچی گفت:

   سلام. لطفا با شماره ۸۸۶۸۶۹۸۴ تماس بگیرید تا دوستان ما در بخش پارچه روچی شما را راهنمایی کنند.

 3. Avatar سرونار گفت:

  سلام من میخوام مستقیم از کارخانه خرید کنم با چه شماره ایی تماس بگیرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.