اعلامیه

۳۵۰ ترکیب رنگ زیبا مخصوص طراحی

۳۵۰ ترکیب رنگ زیبا مخصوص طراحی
امتیاز خود را ثبت کنید

مجموعه ای از بهترین ترکیب های رنگ را به صورت رایگان برای شما نهاده ایم. امیدواریم استفاده ی کافی را از این مجموعه ببرید. برای راحتی شما یک اپلیکیشن اندروید از این رنگواره ها طراحی و داخل سایت بازار قرار دادیم تا این رنگها همیشه در کنار شما باشند. برای دانلود ترکیب رنگ اندروید میتوانید از لینک زیر استفاده نمایید

دانلود ترکیب رنگ از بازار

حامد محمدیان مهر

About حامد محمدیان مهر

سال های زیادی در زمینه های اقتصادی صنعت نساجی و پوشاک از جمله بازرگانی مواد اولیه (نخ) ، تولید پارچه ، تولید و فروش عمده ی پوشاک مردانه و بازاریابی در این صنعت فعالیت داشته ام و همیشه سعی در آموختن و پند گرفتن از کهنه کاران و بزرگان این صنعت داشته ام .

همچنین دیگر تخصص اصلی من در زمینه ی اینترنت و طراحی است و سال های زیادی را صرف فعالیت ، آنالیز و کار آموزی در زمینه ی کسب و کار های اینترنتی نموده ام و مدتی بالغ بر 2 سال است که روی برندسازی اینترنتی مشغول تحقیق و تفحس می باشم .

هم اکنون مدتی است که با اندوخته های این 8 سال در زمینه ی بازار ،برندسازی و اینترنت ، فعالیت خود را در زمینه ی خدمات نوین در جهت رونق کسب و کار ها آغاز نموده ام و با اهداف و آرمان های تعریف شده ای ، سعی در ارائه ی خدمات مفید و پیوند کسب و کارها با روش های نوین دارم.
آرزوی قلبیم همیشه رونق فعالیت های مد و لباس در ایران بود . دو تخصص خود در زمینه های پوشاک و وب را با هم در آمیختم تا در این راه قدمی نهاده باشم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *