خیاطی حرفه ای با الگوهای خیاطی روچی

الگو هنری برای شکل دادن به یک قطعه پارچه صاف برای مطابقت طرح با منحنی‌های بدن انسان می‌باشد. الگوسازی پل ارتباطی بین طراحی و تولید لباس است و نیاز اساسی یه تولیدکننده لباس برای عرضه‌ی بهترین محصول به بازار می‌باشد. بخش  طراحی الگو روچی با تیمی حرفه‌ای همراه کسب و کار شماست.

 

چرا الگوهای روچی؟

20191126145704-printed-3

چاپ روی کاغذ مخصوص

الگوهای روچی به صورت چاپ شده روی کاغذ(مخصوص الگو) ارائه می گردد و عرض پلات با توجه به عرض پارچه مشتری پرینت تنظیم می شود.

20191126145704-economy-2-2

مقرون به صرفه

برای صرفه‌جویی در هزینه‌ها و بهینه‌سازی فرآیند تولید پوشاک، برون‌سپاری طراحی الگو و الگو کشی یکی از بهترین راهکارهاست. تیم طراحی الگوی روچی با بهترین قیمت در کنار کسب و کار شماست

20191126145705-standard-4

تست شده و استاندارد

الگوهای روچی، متناسب با اندام ایرانیان تهیه شده و توسط خیاطان حرفه ای نمونه دوزی و تست می شوند. الگوهای روچی ویژه تولیدی‌های پوشاک می باشند.

فرآیند طراحی الگو در روچی

 الگوهای روچی نمونه دوزی شده و کاملا حرفه‌ای است و برای استفاده مستقیم در تولیدی‌ها و سری‌دوزی‌های لباس طراحی شده‌اند. این الگوها روی کاغذ مخصوص و متناسب با عرض پارچه شما پلات گرفته می شوند و توسط پست به آدرس شما ارسال می‌گردد. برای سفارش الگو می‌توانید با تیم طراحی روچی تماس بگیرید.

 

۱

ویژه تولیدی‌های متوسط و بزرگ

۲

متناسب با عرض پارچه تولیدی

طراحی اختصاصی الگو

الگوهای سفارشی پس از ارسال تصویر یا نمونه توسط مشتری ، به بخش طراحی ارجاع شده و پس از رفع ایرادات ، یک سایز آن برای مشتری ارسال می گردد و در صورت رضایت مشتری ، دیگر سایزهای الگو چاپ و ارسال می گردد.

 

۱

الگوکشی با نمونه یا تصویر لباس

۲

عیب یابی رایگان برای مشتری

روچی، مشاور امین شماست

از جمله الگوهای روچی می توان به انواع الگوی مانتو، الگوی شومیز ، الگوی تی شرت ، الگوی کت و کاپشن، الگوی شلوار، الگوی لباس بچگانه ، الگوی پیراهن، الگوی لباس کار و الگوی فرم مدارس اشاره کرد.

برای مشاوره رایگان و سفارش می توانید با روچی تماس بگیرید یا از طریق اپلیکیشن یا وبسایت ، الگوی مورد نظر خود را خریداری کنید

الگوهای برگزیده