تلگرام الگو
الگوی خیاطی

دانلود الگوی خیاطی تولید لباس

خیاطی, طراحی الگو
فروش الگوتماس با روچی
دانلود الگوی خیاطی تولید لباس
4.3 امتیاز از 15 رای

 

الگوی خیاطی  تولید لباس

الگوی خیاطی و دوخت از مهم ترین مراحل تولید لباس است و الگوی خیاطی خوب برای تولیدی لباس بسیار حیاتی می باشد. در این مطلب الگوهای خیاطی تولید پوشاک را برای دانلود گردآوری خواهیم کرد تا عزیزان بتوانند از این الگو ها به صورت رایگان بهره مند شوند. ما به مرور زمان به این الگوها اضافه خواهیم کرد و امیدواریم برای تولید کنندگان لباس مفید واقع گردد.

 

کارشناس فروش الگوی روچی

(مشاوره و سفارش)


همراهخط شماره ۲ - ۳ خط


کانال الگو و خیاطی

 

اگر الگوی لباسی نیاز دارید در قسمت نظرات درج فرمایید.

الگوی دوخت و تولید لباس مردانه، انواع الگو برای تولید تی شرت، بلیز، شلوار و دامن زنانه، الگوهای خاص و الگوهای صنعتی دوخت، الگوهای لباس های بچگانه و انواع دیگر الگو در این مطلب قرار داده خواهد شد.

به طور معمول این الگو ها را به صورت pdf یا تصاویر بزرگ و قرار می دهیم و برای استفاده از آن باید تصاویر الگوی لباس را طبق آموزش در کنار یکدیگر قرار داده و در مقیاس مورد نیاز پرینت بگیرید پیشاپیش از نقص های این مطلب عذر خواهی می کنیم و جهت بهبود این الگو ها سعی خود را خواهیم کرد.

مقیاس اندازه در الگوها معمولا به صورت مربع تست در ابعاد مشخص معلوم می گردد که باید طبق مقیاس آن اندازه ی الگو ها را به درستی پرینت گرفت.

 

 

 

دانلود الگوی رایگان زنانه

اکثر تولیدی های مانتو برای دوخت مانتو به الگو های جدید و مطمئن نیاز دارند. در این بخش دانلود الگوی رایگان لباس زنانه، می توانید اکثر الگوهای مانتو مد نظر خود را برای دوخت می توانید تهیه کنید. در این بخش سعی شده است علاوه بر مانتو الگو های رایگان سایر لباس های زنانه نیز معرفی شود و در دسترس کاربران قرار بگیرد. می توانید الگوهای چاپی و PDF بیشتری را از روچی بازار دریافت کنید و یا درخواست الگوهای مد نظر خود را در بات تلگرامی الگوکده روچی ثبت نمایید.

برخی از الگوهای زنانه به صورت پی دی اف و رایگان را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید.

 

 

دانلود الگوی رایگان مردانه

اولین قدم در تولید لباس مردانه، الگو لباس است و از انجا که یکی از اصلی ترین محصولات تولیدی پوشاک مردانه، پیراهن مردانه است، امکان دانلود رایگان این الگو را در این مطلب برای شما فراهم کرده ایم.
الگوی پیراهن مردانه در انواع مختلف فایلی و چاپی در روچی بازار موجود است. علاوه بر آن شما می توانید الگوی سایر لباس های مردانه، شامل شلوار و شرت و کت و …. را از روچی بازار دریافت کنید و یا درخواست الگوهای مد نظر خود را در بات تلگرامی الگوکده روچی ثبت نمایید.

 

برخی از الگوهای مردانه به صورت پی دی اف و رایگان را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید.

 

خرید الگوی چاپی بچگانه

لباس بچه گانه همواره برای تولیدی های پوشاک سودآور بوده است و به دلیل مصرف بالای لباس بچه گانه و تنوع زیاد، الگوی لباس بچه گانه نیز پر مصرف می باشد، اگر تولیدی لباس بچه گانه دارید می توانید الگوهای حرفه ای بچه گانه را از فروشگاه روچی خریداری نمایید.

برخی از الگوهای بچگانه به صورت پی دی اف و رایگان را می توانید در لینک زیر مشاهده نمایید.

 

 

 

 

 

 

فروش الگو خیاطی چاپ شده حرفه ای

الگوهای پایه و مدل های نمونه دوزی شده کاملا حرفه ای برای استفاده مستقیم در تولیدی ها و سری دوزی های لباس هستند. این الگوها که توسط طراحان الگوی تولیدی طراحی شده اند، روی کاغذ پلات گرفته شده است و توسط پست به آدرس شما ارسال می­شوند. بعضی از این الگوها همراه با نمونه دوخته شده و بعضی بدون نمونه دوخته شده است.