28 سپتامبر 2021

بلاگ

ترند لباس های پاییزه و زمستانه 2020-2021
ترند های روز

ترند لباس های پاییزه و زمستانه 2020-2021 

علاقه‌مندان مد و فشن همیشه دوست دارند که یک قدم جلوتر از دیگران باشند و جز اولین نفرهایی باشند که لباس‌های ترند و جدید سال را به تن می‌کنند. دنیای فشن همانند ماراتنی طولانی مدت است که هر ساله طراحان مشهور گرد هم جمع شده و ترند لباس سال را رقم می‌زنند. طراحان دنیا فشن و مد نیز، برای پاییز و زمستان 2020-2021 طرح‌های متفاوتی را ارائه کرده‌اند.

دنیا مد و فشن همواره همراه با شگفتی و نوآوری است که پیوست طرفداران پرشمار خود را در سراسر جهان شگفت‌زده می‌کند. شروع هر فصل فرصتی برای هنرنمایی طراحان مشهور لباس و فشن است تا خلاقیت‌های خود را در برترین صحنه‌های نمایش مد و فشن در معرض دید بگذارند. در واقع از هفته‌های فشن نیویورک گرفته تا لندن و یا میلان و پاریس، همیشه غنی از ایده‌ها و طرح‌های جدید بوده و سبک‌های جدید در همین محافل ارائه می‌شود تا پیروان مشتاق به مد و فشن از آن‌ها استفاده کنند. به طور کلی امسال 13 استایل جدید معرفی شد.

ترند لباس های پاییزه و زمستانه 2020-2021

برترین ترندهای لباس‌های پاییزه و زمستانه 

ترند لباس‌های پاییزه و زمستانه امسال همچون هر سال دیگر با استایلی متفاوت به دنیا مد و فشن وارد شدند. سبک پوشاک 2020-2021 را باید تلفیقی از گرایش‌های رمانتیسمی، کولی‌وار و بورژوازی دانست که با اضافه کردن پارچه‌های اضافی و حجم دار کردن لباس‌ها، پدید آمده است. جذابیت لباس‌های امسال، متناسب با هر شخصیتی است و کافی ست هر فرد آن چیزی را که مناسب می‌داند، انتخاب کرده و البسه دلخواه خود را بدوزد. در ادامه مدل‌های ترند فصل پاییز و فصل زمستان 2020-2021 را معرفی می‌کنیم.

  • سرشانه‌های جدید 

به اپل و شانه‌های پفکی در ترند امسال خوش‌آمد بگویید! در این فصل طراحان مد و فشن کمی به زمان‌های گذشته عقب‌گرد کرده‌اند و به سراغ استایل قدیمی رفته‌اند. شانه‌های لباس‌های پاییزه و لباس‌های زمستانه امسال به شکل‌های مربعی، مخروطی، مثلثی، و تیز هستند.

ترند پوشاک پاییزه و زمستانه 2020-2021

  • بوهمین شیک 

بوهمین معنای استایل کولی‌وار و هیپی می‌دهد که در سده‌های گذشته در اروپا رواج داشته است. این سبک از سال‌های 1950 وارد دنیای مد و فشن شد و طراحان را علاقه‌مند کرد تا از این سبک برای خلق آثار جدیدی استفاده کنند.

خرید پارچه متری و لوازم خرازی

در استایل بوهمین، پوشاک با سبکی بر پایه احترام به طبیعت دوخته می‌شود که اکثر پارچه‌های استفاده شده در آن از الیاف طبیعی می‌باشند. در این سبک هیچ قیدو بندی وجود ندارد و البسه بسیار گشاد و آزاد همراه با پارچه‌های طرح دار است.

طرح‌های فصل پاییز و زمستان امسال برگرفته از استایل بوهمین است که یک ظرافت شکیل همراه با لباس‌های شلوغ و آزاد را نشان می دهد. گلدوزی‌ها و طرح‌های منقوش بر روی پارچه بسیار فاخر می‌باشد و در حقیقت گرایش به سمت بوهمین را منطقی و با ارزش می‌کند.

ترند پوشاک پاییزه و زمستانه 2020-2021

  • سبک دوچرخه‌سواری 

همه ما تنوع را دوست داریم و از تغییر سبک و استایل لباس‌هایمان خسته نمی‌شویم. در استایل موتورسواری شما کمی به سمت اسپرت بودن پیش می‌روید که در آن، اکثر لباس‌ها از جنس چرم می باشد. کاپشن‌های گشاد و کوتاه، شلوارهای زیپ‌دار و نیم بوت ازجمله موضوعات سبک دوچرخه‌سواری است.

لباس‌های پاییزه و لباس‌های زمستانه برندهای سرشناس مد و فشن همچون دیور، فندی، لویی ویتون امسال به سمت تنوع بسیار زیاد پیش رفتند و از استایل لباس پوشیدن قهرمانان موتور کراس الهام گرفته‌اند.

ترند پوشاک پاییزه و زمستانه 2020-2021

  • لباس‌های چین‌چین 

یکی دیگر از ترندهای امسال دنیای مد و فشن، بازگشت لباس‌های چین‌چین و چروک است. پیراهن‌های کوتاهی که بر روی آن چین و پیلیسه‌های بسیاری شکل بسته و یک ظاهر جذاب و شیک را به افراد می‌دهد.

انتخاب یک بلوز سفید چین‌دار همراه با یک دامن گشاد و پالتو جیب‌دار ایده جالبی برای شیک‌پوش شدن است که می‌توان آن را جز گزینه‌های برتر پوشاک پاییزه و زمستانه 2020-2021 دانست.

ترند پوشاک پاییزه و زمستانه 2020-2021

  • رنگ نقره‌ای 

در دنیای مد و فشن امسال بدرخشید. مد امسال فصل پاییز و فصل زمستان با به کار گیری رنگ‌های فوق لوکسی همچون نقره‌ای، تحول عجیبی را ایجاد کرده است تا افراد متفاوت‌تر از سال‌های گذشته شوند. در ترند لباس امسال شاهد لباس‌های بلند، پر از کریستال، بندهای بلند و درخشش زیبای رنگ نقره‌ای هستیم.

لباس رنگ تقره ای

  • شنل 

اگر پیرو دنیای فشن و مد هستید؛ در پاییز پیش رو متفاوت از هر زمان دیگر لباس بر تن خواهید کرد. در ترند امسال، شنل باز هم جای خود را حفظ کرده که این استایل فراتر از مدگرایی ست و استفاده از آن یک تکرار زیبا می‌باشد.

شنل‌ها تقریباً جایگاه ثابتی در بین لباس‌های پاییزه دارند. شنل‌ها بسیار آزاد، راحت و شیک هستند. افرادی که با مد و فشن آشنا هستند به خوبی می‌دانند که استفاده از شنل تا چه اندازه به شیک‌پوشی آنان کمک می‌کند.

مدل شنل 2020-2021

  • ماتریکس 

استایل لباس پوشیدن کیا نوریوز در فیلم ماتریکس را به خاطر دارید؟ بارانی‌های بلند، تنگ و سیاهی که به خوبی در صنعت مد و فشن هم وارد شده تا طراحان و علاقه‌مندان از این استایل به عنوان مد سال استفاده کنند.

اگر شما به دنبال استایلی برای نشان دادن جذابیت و قاطعیت خود هستید به سراغ پالتو ماتریکسی بروید و تحولی عجیب به پوشاک پاییزه و زمستانه خود بدهید.

لباس مدل ماتریکس

  • مانیفست

یکی دیگر از استایل های عجیب ترند لباس فصل پاییز و فصل زمستان 2020-2021، به کارگیری سبک مانیفست در طرح‌های مد و فشن امسال است. در حقیقت باید مد و فشن امسال را جسورانه بدانیم. طرح مانیفست از ملکه شیطانی فیلمی به همین نام الهام گرفته است. یک جادوی سیاه که شما را به عمق تاریکی فرو می‌برد. پالتو های  برگرفته از طرح مانیفست، بلند، تا حدودی گشاد و یقه‌های خشک و تیزی دارد.

لباس مدل مانیفست

  • عروسکی 

طراحان مد و فشن امسال شما را با استایلی گاه رمزآلود، گاه اسپرت و گاه نوستالژی‌های دوران کودکی آشنا می‌کنند. لباس‌های عروسکی در حقیقت شخصیت دوران کودکی افراد را در یک بعد جدید به چالش می‌کشد.

لباس مدل عروسکی 2020-2021

  • مخمل مشکی

مخمل جایگاه ثابتی در بین پوشاک پاییزه و زمستانه دارد که می‌توان از الان در دوخت انواع مانتو پاییزه و پالتو استفاده کرد. به همین خاطر با فرا رسیدن فصول سرد سال طراحان مد و فشن به سراغ پارچه مخمل می‌روند.

اما امسال تنها مخمل مشکی در دنیای مد و فشن جایگاه مهمی به دست آورده است. مخمل مشکی استایل کلاسیکی وصف‌ناپذیر خلق می‌کند که منبع الهام پایان‌ناپذیر طراحان مد و فشن است. جذابیت این رنگ و این پارچه، انواع پوشاک را سلطنتی و رؤیایی می‌کند.

لباس مخمل مشکی

از میان طرح‌های شگفت‌انگیز طراحان مد و فشن فصل پاییز و زمستان 2020-2021، کدام استایل را پسندیدید؟ مد را باید دنیایی از عجایب دانست که هر روز یک سبک جدیدی در آن ترند لباس سال می‌شود و حتی طرح‌هایی که مدت‌ها در آلبوم‌های عکس، خاک می‌خوردند، دوباره به عرصه ظهور بازمی‌گردند.

برای پیروی از مد، شما هیچ محدودیتی ندارید و می‌توانید آن دسته از استایل پوشاکی که با اندام و سلیقه شما مطابقت دارد را انتخاب کنید و به بدنتان هدیه دهید. همچنین دست شما برای ترکیب چندین سبک باز است و حتی می‌توانید خودتان یک سبک جدیدی را خلق کنید.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن فیلد های دارای * الزامیست *

جشنواره تابستانه روچی تا آخر این هفته تمدید شد!مشاهده محصولات
+ +