25 سپتامبر 2021

بلاگ

جنبش حمایت از برند لباس ایرانی آغاز شد!
اخبار

جنبش حمایت از برند لباس ایرانی آغاز شد! 

یکی از مقوله هایی که در روچی زیاد به آن پرداخته ایم ، قاچاق پوشاک و سهم ناچیز تولیدات داخلی پوشاک و نساجی در بازار خودمان بوده و تا به امروز فقط در مورد آن بحث نمودیم . ولی امروز در راستای حمایت از برند لباس ایرانی ،  قصد داریم تا در سالی که سال اقدام و عمل نامگذاری شده و با کمک شما عزیزان کمی هم به گفته های خود جامع عمل بپوشانیم .

 

جنبش حمایت ، آغاز به کار خواهد کرد!

درست است که در تنظیم سیاست های کلی دولت به این مسئله ی مهم بی توجهی زیادی شده ولی این واقعیت را نباید فراموش کنیم که تا خودمان نخواهیم ، کاری به سرانجام نخواهد رسید . مهمترین امر تاثیر گذار بر این مسئله چیزی جز فرهنگ سازی حمایت از برند لباس ایرانی نمی باشد و دقیقا این تنها کاریست که از دست یکایک ما بر می آید .

 

شما هم در حمایت برند لباس ایرانی سهیم باشید

بله ، شما هم می توانید با ساده ترین کار ها به این روندی که آغاز شده یعنی حمایت از برند لباس ایرانی ، یاری رسانید و در بهبود اوضاع صنعت نساجی و پوشاک سهیم باشید . اعضای روچی با تولید محتوای فرهنگی ، جنبش حمایت از برند لباس ایرانی آغاز خواهد نمود و ادامه به لطف عزیزان بستگی خواهد داشت .

 

اما چه محتوایی ؟

محتواهایی که انتشار خواهند یافت ، طبق نظرات و کارشناسی های اساتید و صاحب نظران این حوضه می باشد و نقطه ضعف های این صنعت در ایران عزیزمان را نشانه می گیرد تا به یاری خدا و کمک یکا یک شما عزیزان، فرهنگ سازی مفید و موثری را آغاز نماییم . از صاحب نظران درخواست می شود تا در راستای برپایی پر قدرت جنبش حمایت از برند لباس ایرانی ، نظرات ارزشمند خود را با گروه در میان بگذارند . و اما موضوعاتی که محور اصلی این جنبش می باشد:

 • حمایت از برند لباس ایرانی و صنعت نساجی
 • مبارزه با قاچاق پوشاک
 • فرهنگ سازی جهت مصرف کالا و پوشاک ایرانی
 • ترد گروه های به اصطلاح مافیایی قاچاق
 • ترویج فرهنگ پوشش ایرانی – اسلامی

نکته : این جنبش ( حمایت از برند لباس ایرانی ) با کمک کهنه کاران و متخصصانی که به تازگی به گروه حامیان روچی پیوستند آغاز شده که قطعا در تولید محتواهای آموزشی اززشمند در این سیستم نیز ، شاهد تغییرات عمده ای خواهیم بود .

 

انتشار دهید!

همانطور که ذکر شد با انتشار محتواهای تولید شده ، می توانید نقش به سزایی برای برپایی این جنبش ایفا کنید. گروه روچی سعی خود را در جذابیت این محتوا و بهبود آنها خواهد نمود و این محتویات را در ابعاد و اشکال مختلف در اختیار قرار خواهد داد تا تمامی سلایق را در بر گیرد . شما عزیزان می توانید طبق سلیقه و صلاح دید خود هر یک را برگزینید و انتشار دهید . درج آدرس روچی بر روی این محتویات تنها جنبه ی بهبود به این روند را دارد و به هیچ عنوان نگاه تبلیغاتی به آن نشده . ما برخی از این محتویات ( گرافیکی) را در انتهای همین مطلب قرار خواهیم داد و در کانال تلگرام روچی می توانید آخرین طرح ها را دریافت نمایید.

 

پست های مشابه

3 Comments

 1. محمد سهرابی خسروشاهی

  موافقم من هم کارهای که تولید میکنم صرفأ دستگاهشم ما تولید خودم. افتخار هر ایرانی

 2. محمد سهرابی خسروشاهی

  موافقم من هم کارهای که تولید میکنم صرفأ دستگاهشم ما تولید خودم. افتخار هر ایرانی در کارم همیشه خدا موفق بوده ام

  1. حامد محمدیان مهر

   ممنون از همراهی و دلگرمی شما

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن فیلد های دارای * الزامیست *

جشنواره تابستانه روچی تا آخر این هفته تمدید شد!مشاهده محصولات
+ +