25 سپتامبر 2021

بلاگ

پارچه کودری نخی؛ آشنایی با کاربردها و راهنمای خرید پارچه کودری نخی
انواع پارچه, راهنمای خرید پارچه

پارچه کودری نخی؛ آشنایی با کاربردها و راهنمای خرید پارچه کودری نخی 

انواع پارچه کودری یا کدری (Viscose fabric) در زمره پارچه های نخی (cotton) هستند که به صورت تخت بافت تار و پودی با الیاف ویسکوز در عرض های مختلف به صورت ساده یا طرح دار توسط کارخانجات نساجی تولید می شوند.
انواع پارچه کودری نخی از پارچه های ارزان قیمت و پرمصرف به شمار می روند که خرید و فروش آن ها نیاز به دانستن اطلاعات کافی درباره انواع پارچه کدری و داشتن لیست قیمت آن ها دارد.

اصلی ترین خریداران عمده پارچه های کودری، کسبه عمده فروش پارچه، مغازه های پارچه فروشی به صورت متری و تولیدی های پوشاک به خصوص تولیدی های البسه زنانه هستند.

 

مصارف و ویژگی های پارچه کودری

 • اصلی ترین خصوصیات پارچه های کودری، نازکی، خنکی، راحتی بر تن و زیردست لطیف است به همین دلیل در مناطق گرم مثل اهواز، بوشهر، بندر عباس و غیره پر مصرف تر هستند.
 • به طور کلی، پارچه های نخی کودری از جمله پارچه های زنانه محسوب می شوند و در پوشاک زنانه از جمله لباس، شلوار، مانتو، تونیک، زیرسارافونی، چادر، روسری و غیره مصرف می شوند؛ البته در پوشاک مردانه به خصوص پیراهن نیز به کار می روند.
 • پارچه کودری از نظر فصلی از انواع پارچه های خنک تابستانی و بهاره به شمار می رود. پارچه های کودری بهترین پارچه مناسب برای مانتوی تابستانی و لباس و شلوار خانگی خانم ها در دو فصل اول سال هستند.
 • فروش پارچه کودری برای مانتو بسیار پر رونق است و هر ساله بر طرفداران مانتو های نخی کدری به خصوص برای فصل تابستان اضافه می شود.
 • ایده های جدید برای مدل لباس و مانتو با پارچه کدری نخی توسط مزون ها باعث شده که خانم ها در تمام سنین این نوع مانتو تابستانی را بپسندند و باعث رونق بازار خرید و فروش این پارچه شوند.

مصارف پارچه نخی

پارچه نخی کودری چگونه تولید می شود؟

پارچه های کودری در زبان عامه مردم به پارچه های نخی شهرت دارند. تولید پارچه نخی یا کودری با کیفیت مورد قبول به دلیل مشکل آبرفت نیاز به تخصص و دستگاه های پیشرفته دارد. این پارچه، هم در تار و هم در پود، صددرصد از الیاف ویسکوز، توسط بافندگی پارچه بافته و تولید می شود.
پس از بافت، واحد رنگرزی و چاپ پارچه، عملیات آهار زدن و سپس رنگ کردن پارچه نخی در رنگ های مختلف یا چاپ طرح و مدل های متنوع را انجام می دهد. به این مرحله از عملیات نساجی، فرآیند تکمیل گفته می شود.

کارخانه پارچه کودری
اسامی کارخانه های نساجی تولیدکننده پارچه کودری در ایران کم نیست. اکثر کارخانجات پارچه های کدری در یزد و اصفهان واقع هستند که هر کدام این پارچه را با درجه ای از کیفیت تولید و عرضه می کنند.

 

مهم ترین مشخصات بهترین پارچه کودری و نخی درجه یک

 • نازک بودن در عین تراکم بافت استاندارد،
 • زیر دست لطیف،
 • کیفیت رنگ،
 • مقاومت در برابر شستشو،
 • حداقل آبرفت،
 • راحتی و خنک بودن.
 • همچنین دو بحث مهم در تولید و خرید پارچه کودری نخی، عرض و مدل آن است که در ادامه به آن اشاره می کنیم.

 

مدل پارچه کودری

از مهم ترین عوامل موفقیت برای فروش پارچه و پوشاک، رنگبندی و مدل پارچه است. مدل و طرح انواع پارچه کدری ویسکوز در دو نوع ساده و طرح دار است.

خرید پارچه آنلاین

 

پارچه کودری ساده

پارچه نخی ساده بیش از ۶٠ رنگبندی دارد که در عرض های مختلف برای تولید لباس و مانتوی رنگی زنانه استفاده می شود. رنگ های تیره پارچه کدری بیشتر محبوب مشتری ها هستند و فروش بیشتری دارند، ولی رنگ های شاد پارچه نخی کدری نیز برای البسه تابستانه به ناگهان از فروش بالایی برخوردار می شوند.

 

پارچه کودری طرح دار

بازار خرید و فروش پارچه های کودری و نخی طرحدار به دلیل وجود مدل های مختلف بالا و پایین زیادی دارد. پارچه کدری نقش دار می تواند انواع طرح ها و مدل ها را داشته باشد که به صورت چاپ روی پارچه نقش می گیرد.

پارچه کودری طرحدار
بهترین نوع چاپ پارچه های نخی کودری، راکتیو و دیجیتال نام دارد که بالاترین کیفیت چاپ پارچه است و در برابر انواع شستشوها درخشش و زیبایی خود را از دست نمی دهد.

طرح پارچه کودری گلدار از پرفروش ترین پارچه های نخی کدری محسوب می شوند و اکثر خانم ها ترجیح می دهند از پارچه کدری طرح دار برای مدل دوخت لباس، شلوار یا مانتو استفاده کنند.

پارچه های نخی کودری جدید با طرح های فانتزی، خال دار، ستاره ای، قلبی، زیگزاگ، حاشیه دار و غیره، بیشتر مورد توجه نسل جوان به خصوص دختران است و در شهرهای بزرگ، مدل گلدار آن ها پرفروش تر است.

پارچه کودری طرح فانتزی
جدیدترین مدل پارچه های کودری در سایت خرید اینترنتی روچی بازار قرار می گیرد.

 

لیست پارچه های نخی مرغوب مخصوص مانتو و شلوار چیست؟

شناخت نام های مشهور نمونه های مختلف انواع پارچه نخی و کودری می تواند کمکی برای خرید عمده هرچه بهتر مغازه داران پارچه فروشی، صاحبان کارگاه های تولیدی پوشاک، مزون ها و حتی خرید خرده مصرف کننده باشد.
اسامی انواع پارچه های نخی لباسی و مانتویی را با توجه به بازار فروش، میزان تقاضا و همچنین معروف بودن بین مشتریان و فروشنده ها می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

 

پارچه نخی ایرانی

از نام های معروف انواع پارچه نخی  و کودری جنس خوب می توان پارچه نخی ایرانی را نام برد که اکثرا توسط صنایع یزد و اصفهان به صورت ساده رنگی و انواع مدل های طرح دار تولید می شود.

متاسفانه باید گفت که در زمان رونق فروش پارچه های نخی متاسفانه تعداد اندکی از کارخانجات ایرانی بی دلیل رو به افزایش قیمت می آورند. البته تولیدکنندگانی که افزایش قیمت بی دلیل دارند، تیشه به ریشه خود می زنند که در دراز مدت متوجه آن می شوند و مصرف کننده بدون هیچ اعتراضی به پارچه های خارجی رو می آورد.

پارچه کودری ایرانی

پارچه نخی خارجی

بهترین انواع پارچه نخی خارجی از جمله پارچه نخی چینی، ترک یا ترکیه، تایلندی و هندی در بازار زیاد خرید و فروش می شود. البته با اطمینان کامل می توان گفت که کیفیت بعضی از کارخانجات ایرانی از تمامی نمونه های خارجی بهتر است.
متاسفانه برای مدل تونیک پارچه نخی کودری، بیشتر از جدیدترین پارچه های نخی خارجی استفاده می شود و دلیل آن هم ارایه ندادن طرح های جذاب توسط کارخانجات ایرانی است.

پارچه نخی خارجی

پارچه نخی چهارخانه

مدل لباس و مدل مانتو با پارچه نخی چهارخونه و طرح راه راه محبوبیت و فروش زیادی به خصوص در فصل بهار دارد.

پارچه کودری چهارخانه

پارچه نخی چرکتاب

منظور از پارچه نخی چرکتاب، پارچه های نخی با رنگ یا زمینه تیره است که رنگ روشن نداشته باشد. پارچه های نخی با رنگ تیره، کثیفی را کمتر نشان می دهند به همین دلیل اصطلاحا به آن ها چرک تاب گفته می شود.

پارچه کودری چرکتاب

پارچه نخی گلدار

پارچه های کدری نخی گل گلی پرطرفدارترین طرح پارچه های کودری برای مدل مانتو و شلوار هستند. تولیدی های پوشاک به خوبی می دانند که این طرح گل دار برای انواع مدل لباس و مانتو با پارچه های نخی گلدار مناسب است که برای فصل تابستان و بهار فروش بسیار خوبی دارد. قیمت پارچه نخی گلدار را می توانید از روچی بازار استعلام کنید.

پارچه کودری گلدار

پارچه نخی خالدار

پارچه نخی خال دار یا طرح توپ توپی طرح جدیدی نیست، ولی در طول زمان همیشه طرفداران خاص و البته زیادی داشته است. پارچه کودری طرح ستاره، زیگزاگ و اشکال هندسی نیز مانند مدل خال خالی به این راحتی از گردونه مد خارج نمی شوند.

پارچه نخی خالدار

پارچه نخی رنگی

انواع پارچه های نخی ساده رنگی، بیش از ٧٠ رنگبندی دارند. البته پارچه کودری در رنگ هاى خاکستری، سبز، سفید، آبی نفتی، طوسی و مشکی از دیگر رنگ ها بیشتر خرید و فروش می شوند.

 

پارچه نخی عروسکی

پارچه نخی بچه گانه مدل عروسکی، پارچه مناسب برای البسه نوزاد و کودکان است که انواع طرح های کارتونی و شاد روی آن چاپ می شود. پارچه های کودری طرح عروسکی تقریبا در بازار تمامی شهرها از فروش بالایی برخوردار هستند.

 

پارچه نخی ضخیم با بافت فشرده

پارچه نخی با تراکم بافت بالا و فشرده از تقاضاهای اصلی مشتریان در بازار است. پارچه نخی ضخیم کاملا مشکل بدن نما بودن را بر طرف می کند و مناسب برای انواع مانتو و روسری است.

 

پارچه نخی خنک

پارچه نخی سبک و نازک که به پارچه نخی خنک و راحت هم شهرت دارد بالاترین مصرف را برای پوشاک تابستانی دارد. سبکی و نازکی از مهم ترین انتظاراتی است که از یک نمونه پارچه نخی جنس عالی می توان داشت.

 

پارچه نخی کتان

پارچه هایی که از الیاف پنبه یا کتان و کنف در بافت آن استفاده شده باشد، پارچه نخی کتان گویند. این نوع پارچه نخی به دلیل مشکل چروک پذیری و آبرفت، عمومیت کمتری دارد ولی در عین حال فوق العاده خنک و راحت است.

 

پارچه نخی کج راه

پارچه نخی با بافت کج راه و ژرسه به پارچه نخی کجراه شهرت دارد و معمولا از استحکام بافت بهتری برخوردار است.

 

پارچه نخی کشی

پارچه نخی کشی از نظر سمت کش آمدن در سه نوع عرض کش، طول کش و دو طرف کش است. اکثر پارچه های نخی کشی موجود در بازار در نوع عرض کش هستند که عمومیت و فروش بیشتری نیز دارند. این نوع پارچه نخی کودری کشی را با نام پارچه ویسکوز کش هم می شناسند.

 

پارچه نخی کیلویی

فروش پارچه های نخی به صورت کیلویی می تواند دلایلی از جمله کشی بودن به خصوص در طول، تکه بودن، طاقه پیچی نشدن، مشکل بافت و یا خرابی در چاپ و رنگ داشته باشد. خرید و فروش پارچه کیلویی به صورت عمده نیازمند تجربه است و ممکن است به خصوص برای مغازه داران با ضرر همراه باشد.

 

 

مطالب مشابه:

 

 

 

پارچه نخی مردانه

انواع پارچه نخی مردانه بیشتر مناسب برای پیراهن های مردانه هستند. این نوع پارچه ها معمولا تراکم بافت بیشتری نسبت به پارچه های نخی زنانه دارند و اکثرا به صورت ساده در رنگبندی های مختلف هستند.

 

پارچه نخی نرم و لطیف

دو واژه نرم و لطیف در معاملات فروش پارچه های نخی بسیار توسط مشتری ها و فروشندگان بازار به کار می رود به نحوی که تبدیل به صفتی از پارچه در دادوستدهای مختلف شده است. زیردست لطیف و نرم از کلیدهای اصلی موفقیت در تولید پارچه، و پوشاک وابسته به آن است.

 

پارچه نخی تابستانه

پارچه های نخی تابستانی یا بهاره و پاییزه از نظر فصل مصرف دسته بندی شده اند؛ برای مثال پارچه نخی تابستانه مربوط به پارچه های خنک و نازک تر و پارچه نخی بهاره و پاییزه از ضخامت بیشتری برخوردار است.

 

پارچه نخی با طرح جین

پارچه نخی جدید طرح لی یا پارچه لی نخی برای شلوار و مانتو مناسب، و مورد پسند قشر جوان است.

کودری طرح لی

پارچه نخی بروجرد

پارچه نخی منسوجات بروجرد هم مانند پارچه تترون این شرکت بسیار مشهور است. نساجی بروجرد بی شک یکی از برندهای قدرتمند در حوزه پارچه و نساجی است.

بسیاری از مشتریان محتاط، فقط به دنبال خرید پارچه های کودری نخی نساجی بروجرد هستند. این پارچه نخی برای انواع چادر، مانتو، لباس، شلوار و روسری در مدل ساده و طرح دار توسط صنایع نساجی بروجرد تولید می شود.

برخی دیگر از کارخانه های تولید پارچه کودری نخی، شرکت هل، تارخ یزد، نگین، نیک بافت، امگا، رضوان، نقشینه یزد، ترنج، به بافت، یزدباف، الماس، نساجی اصفهان بافت و غیره هستند که از لحاظ کیفیت با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

پارچه نخی شانتون

پارچه شانتون با درصد بالای ۵٠ درصد نخ ویسکوز به پارچه نخی شانتون شناخته می شود که مصرف اصلی آن مانتو و شلوار است و معمولا صخامت و بافت فشرده ای دارد. اگر به دنبال پارچه نخی شیک و قشنگ هستید، ابتدا حتما در میان انواع پارچه های نخی شانتون، جستجو کنید. قیمت عمده پارچه نخی در مدل شانتون با توجه به طرح و ضخامت متفاوت است.

 

پارچه نخی شبیه اطلس، کرباس و متقال

این نوع پارچه های نخی، بافتی شبیه خام پارچه (متقال یا کرباس) دارند و یا به صورت اطلس هستند. اکثر استفاده این مدل برای مدل های جدید مانتو و یا خرجکار پوشاک طرح دار است.

 

پارچه نخی حاشیه دار

مدل پارچه کودری نخی حاشیه دار برای انواع مانتو های طرح حاشیه دار مناسب است. در نمونه های ایرانی یک طرف پارچه به صورت حاشیه ای چاپ می شود که البته در نمونه های خارجی شاهد برش در حاشیه پارچه نیز هستیم. پارچه های حاشیه دار معمولا عرض ١٣٠ و ١۵٠ سانتیمتر دارند و برای مانتوی حاشیه دار و لباس های طرح سنتی بهترین انتخاب هستند.

 

– پارچه نخی طرح سنتی

پارچه های نخی با طرح های ترمه، بته جقه، مدل آبرنگی و گل دارهای درهم بیشتر برای لباس های مجلسی خانم های میانسال و البسه و شلوار منزل استفاده می شود.

پارچه کودری سنتی ترمه

عرض پارچه های کودری

پارچه های نخی با توجه به نوع مصرف و مدل دوخت، دارای عرض های مختلفی هستند. کارخانجات نساجی پارچه های کودری را در سه عرض بافت و تولید می کنند:

 

پارچه کودری عرض ٩٠ سانتیمتر

از پرفروش ترین انواع پارچه کدری، پارچه های نخی عرض نود سانت هستند. این عرض بیشتر مناسب دوخت شلوار زنانه، لباس خانگی و لباس نوزاد است. در این عرض، مدل ساده و طرح دار در بازار خرید و فروش می شود که البته مدل طرح دار، به خصوص مدل گل دار آن،خواهان بیشتری داری دارد.

 

پارچه کودری عرض ١٣٠ سانتیمتر

پارچه های نخی در این عرض، مناسب توتیک، شلوار، زیر سارافونی، چادر و مانتو هستند. پارچه های کودری عرض صد و سی سانتیمتری نیز انواع رنگبندی های ساده و طرح های مختلف مدل دار و حاشیه دار دارند.

 

پارچه کودری عرض ١۵٠ سانتیمتر

پارچه نخی کدری عرض یک متر و نیم بعد از عرض ٩٠ سانت فروش بیشتری دارد و البته بهترین عرض برای دوخت مانتوی تابستانه و انواع پیراهن های زنانه و دخترانه است.

پارچه نخی عرض cm ١۵٠، بیشتر به صورت مدل دار توسط عمده فروشی های پارچه و مغازه های پارچه فروشی عرضه می شوند؛ البته رنگبندی ساده آن نیز توسط کارخانه های نساجی تولید می شود. برای مشاهده عکس پارچه کودری طرح دار مانتویی و لباسی به سایت روچی بازار مراجعه کنید.

 

طاقه پارچه کدری نخی

طاقه پارچه های نخی و کودری بیشتر به صورت رول و یک لا هستند. متراژ هر توپ پارچه نخی در نوع ایرانی ۴٠ یا ۵٠ متر، و در نوع نخی خارجی به صورت رول های ٢۵ و ۵٠ یاردی است.
برای آشنایی با اصطلاحات ضروری برای خرید و فروش پارچه به مطلب «اصطلاحات رایح در بازار پارچه» مراجعه کنید.

پارچه نخی

خرید پارچه کودری

برای خرید عمده پارچه کودری چه نکاتی را باید در نظر داشت؟ روش تشخیص پارچه نخی چیست؟ در مطلب «جنس نخی چیست؟» و «روشی برای تشخیص جنس نخ و پارچه» به طور کامل به ترفندهای فروشندگان و رازهای خرید این پارچه اشاره شده است.

در خرید هر کالا و محصولی به صورت عمده برای جلوگیری از ضررهای احتمالی باید تخصص کافی را از طریق تجربه یا آموزش به دست آورده باشیم.

قبل از ادامه بحث لازم است به عیوب پارچه های نخی ( کودری ) از جمله چروک شدن، آبرفت و نبود حالت بشور بپوش اشاره کرد. در روش صحیح خرید عمده انواع پارچه نخی کودری بهتر است ابتدا مطلب «رازهای خرید پارچه که فروشندگان به شما نمی گویند» را مطالعه کنید.

پارچه نخی
قیمت عمده پارچه نخی از شاخصه های اصلی برای داشتن یک خرید ارزان است ولی چرا شاهد اختلاف نرخ فروش انواع پارچه کودری هستیم؟

مواردی که روی قیمت فروش پارچه کدری تاثیرگذار است را می توان به شرح زیر لیست کرد:

١- عرض پارچه
٢- کیفیت نخ پارچه
٣- تراکم بافت (وزن پارچه)
۴- میزان آبرفت
۵- کیفیت و نوع چاپ
۶- تعداد شابلون
٧- میزان برند بودن کارخانه تولیدکننده
شناخت ویژگی این ٧ مورد، همگی برای خرید انواع پارچه کودری با ارزان ترین قیمت ضروری است که در ادامه به آن اشاره می شود.

 

 

ویژگی های پارچه نخی کودری

در خرید و فروش پارچه کودری باید با ویژگی های یک پارچه کودری نخی خوب آشنا شویم تا قدرت تشخیص جنس خوب و با کیفیت را از جنس نامرغوب و بی کیفیت داشته باشیم.

 

میزان آبرفت

الیاف ویسکوز پایه طبیعی و ماهیت گیاهی دارند به همین دلیل در تماس با آب و شستشو کمی دچار آبرفت می شوند.
پارچه های کودری نخی نیز به علت وجود صددرصدی از الیاف ویسکوز در بافت خود، مشکل آبرفت (حدود ٣٠ درصد) دارند که البته این مشکل در فرآیند تولید می تواند تا حد زیادی برطرف شود.

در کارخانه تکمیل کننده پارچه کودری، اگر آبرفت پارچه گرفته نشود پس از هر شستشو، پارچه نخی مقداری زیادی آب رفته و قابل استفاده مجدد نخواهد بود.

میزان آبرفت پایین از شاخصه های یک پارچه نخی کودری اعلا است که اگر در کارخانجات تولید و تکمیل این آبرفت گرفته شود، میزان آبرفت به ٢ درصد می رسد. در مورد پارچه کدری جنس خوب این میزان ٢ درصدی آبرفت پارچه در شستشوی اول اتفاق می افتد و در شستشوهای بعدی دیگر شاهد آبرفت نخواهیم بود.

تولیدی های پوشاک در تولید لباس زنانه با پارچه های نخی کودری باید با توجه به میزان آبرفت الگو زنی و برش انجام دهند.

 

نخ پارچه کودری

لطافت پارچه تا حد زیادی مربوط به کیفیت نخ مصرفی در تولید پارچه است. کارخانه تولیدی پارچه نخی کدری اگر از نخ رینگ به جای اپن اند (open end) استفاده کند، لطافت بیسیار بهتری در پارچه ایجاد می شود.

نخ پارچه کودری

وزن پارچه کودری

گرماژ یا وزن استاندارد برای پارچه کودری ویسکوز در عرض ٩٠ سانتیمتر تقریبا ١٠٠ گرم است که البته با این تناسب می توان وزن استاندارد دیگر عرض ها را نیز محاسبه کرد.

اگر وزن و تراکم بافت پارچه کودری یا پارچه نخی از این حد پایین تر باشد، جنس ضعیف و نامرغوبی دارد. طبیعتا هرچه وزن بالاتری داشته باشد جنس اعلاتر و بهتر است.

 

تعداد شابلون پارچه کودری

در تولید انواع پارچه های کدری طرح دار، اکثر کارخانجات چاپ و تکمیل از یک یا دو عدد شابلون برای چاپ طرح مورد نظر استفاده می کنند. پارچه های کودری نخی زیبا و مرغوب می توانند بین ۴ تا ١٠ شابلون و حتی بیشتر داشته باشند که در نتیجه کیفیت و زیبایی طرح بسیار بیشتر می شود.

مغازه داران پارچه فروشی و تولیدی های پوشاک در خرید عمده خود با توجه به این ویژگی ها و شناخت نیاز و قدرت خرید مشتریان می توانند بهترین انتخاب از انواع پارچه کدری و نخی ارزان را از نمایندگی های فروش داشته باشند.

 

چاپ پارچه کودری

بازار فروش پارچه کدری

برای موفقیت در تولید و فروش باید با زمانبندی تقاضا، عرضه و فروش محصول مورد نظر آشنا باشیم.
فعالان حوزه پارچه و نساجی، عمده فروشان بازار، پارچه فروشی ها و از همه مهم تر تولیدی های پوشاک در مورد پارچه های نخی کودری باید شناختی کامل از تقویم اقتصادی و زمان های طلایی فروش آن داشته باشند.

خرید پارچه کودری برای مانتو و لباس زنانه بیشتر در دو ماه آخر و پنج ماه اول سال انجام می شود.
در دو سه ماه آخر سال برای بازار شب عید پوشاک زنانه، فروش چشمگیری از این پارچه را شاهد هستیم که البته این فروش تا ۴ ماه ابتدایی سال نیز ادامه دارد.

در بقیه سال، یعنی خارج از این تقویم، اگر قیمت نخ افزایش زیادی نداشته باشد پارچه های نخی افزایش قیمت نخواهند داشت. هر سال از ابتدای فروردین به علت افزایش حقوق کارگران و نرخ مواد اولیه، شاهد افزایش قیمت انواع پارچه ها هستیم. از این رو پیشنهاد می شود قبل از عید خرید خود را به خصوص در خرید به صورت عمده انجام دهید.

پارچه کودری
همانطور که گفته شد یزد و اصفهان پیشتاز تولید پارچه های نخی کودری هستند، ولی بازارهای اصلی عرضه کننده و فروش عمده این پارچه، بازار بزرگ شهرهای تهران، اصفهان، یزد، اهواز، بندر باس، شیراز و مشهد هستند.

صادرات و واردات پارچه های نخی کودری از میان دیگر پارچه ها سود بسیار سرشاری دارد که متاسفانه تعداد تاجران واردکننده پارچه خارجی از صادرکنندگان بسیار بیشتر است. در حوزه صادرات اصلی ترین خریداران پارچه نخی ایرانی کشورهای عراق، کویت و ترکمنستان هستند.

 

خرید اینترنتی پارچه نخی کودری

در خرید عمده انواع پارچه های نخی کودری چگونه می توان با ارزان ترین قیمت خرید کرد؟ روش صحیح خرید پارچه نخی کدری از نمایندگی های فروش معتبر و کارخانجات نساجی به صورت مستقیم چگونه است؟

هم اکنون در مقطعی از زمان هستیم که تولیدی های پوشاک ایرانی برای رقابت با اجناس خارجی باید به حداقل سود راضی باشند و این شرایط هر بار سخت تر نیز می شود.

 

یکی از راه های کسب سود بیشتر و رقابت قوی تر با نمونه های خارجی، خرید مایحتاج اولیه با ارزان ترین قیمت و یا با نرخ واقعی تولید کارخانه است.

 

قیمت عمده پارچه نخی کودری از یک جنس و برند مشخص در خرید به دو روش سنتی و اینترنتی تفاوت دارد و مشخص است که پارچه نخی ارزان با قیمت واقعی را در روش اینترنتی راحت تر و سریع تر می توان خرید کرد.

پارچه فروشی های آنلاین، فروشگاه های اینترنتی و بهترین سایت های معتبر فروش عمده پارچه از جمله روچی بازار، انواع پارچه های نخی را با مناسب ترین قیمت خرید از طریق کارخانجات نساجی به دست مشتری می رسانند. برای خرید اینترنتی پارچه های نخی و تحویل در محل می توانید ابتدا تصویر طرح، مدل و رنگبندی ها را در وب سایت روچی بازار مشاهده کنید.
پارچه کودری خارجی
مشاوره رایگان در امر خرید و فروش برای تولیدکنندگان، فروشندگان و مشتری ها، فروش پارچه با قیمت پایین تر از بازارهای فیزیکی، تضمین کیفیت، ارایه جدیدترین مدل های پارچه، امکان خرید غیرحضوری مشتری از تمامی نقاط دنیا و ارسال مستقیم از کارخانه، از مهم ترین مزایای فروشگاه اینترنتی روچی است.

پست های مشابه

11 Comments

 1. Z.M

  سپاس از لطف شما،مثل همیشه عالی

 2. اسما

  خیلی خوب و مفید بود
  ممنونم

 3. سیدمحمد حسینی

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید بهترین روش برای شستن پارچه های کودری چگونه س…من پارچه بصورت طاقه واسه کار مانتو گرفتم ولی روش شستن اون رو نمیدونم . میخوام قبل از برش آبرفتش رو بگیرم که بعد از شستن سایزش تغیر نکنه…حالا نمیدونم یکی میگه توپ پارچه رو باز نکن بذار تو آب تا چند ساعت …یکی میگه توپ پارچه رو کامل باز کن بعد بذار تو آب… حالا نمیدونم چکار کنم…لطفا راهنماییم کنید

  1. تیم روچی

   سلام. اگه به این روش می خواهید عمل کنید باید توپ پارچه را باز کنید. روش دیگه هم اینه که الگوهاتون را کمی بزرگتر بگیرید. پارچه های نخی بهتر است با مواد شوینده بدون آنزیم و آب سرد شسته شود.

 4. مهدوی

  سلام وقتتون بخیر ممنون از نکات جالبی که گفتید امکان خرید به صورت جزئی وجود نداره؟

  1. تیم روچی

   سلام. ما در حال حاضر فروش عمده داریم.

 5. محمد

  سلام سید؛ یه تیکه ۵ سانتی در ۵سانتی رو ببر؛ بسته به نوع پارچه، یه مدت بذار تو آب؛ ببین چند درصد اب میره، همون مقدار الگوتو بزرگتر بگیر؛ این روش منه، البته اولش یه دونه لباسو این جوری بدوز و بعد بشور، اگر سایزش خوب در اومد بعد عمده بزن.

 6. لیلا

  سلام من چجوری میتونم عمده خرید کنم؟

  1. تیم روچی

   سلام. در قسمت محصولات پارچه سایت روچی (https://rochi.ir/product-cat/cloth) می تونید لیست پارچه رو به همراه قیمتشون مشاهده کنید و خرید خودتون انجام بدهید. هر سوالی داشتید تیم پشتیبانی پارچه روچی در خدمت شماست.

 7. منصور رحمانی

  سلام خسته نباشید ببخشید مزاحم میشم من عمده فروشی پارچه دارم کرمانشاه من چطوری میتونم با قیمت مناسب جنس انواع نخی از ساده گلدار در عرض های مختلف تهیه کنم

 8. اصلانی

  سلام ، وقت بخیر ، شما پارچه مخصوص شال و روسری هم تولید میکنید ؟

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن فیلد های دارای * الزامیست *

جشنواره تابستانه روچی تا آخر این هفته تمدید شد!مشاهده محصولات
+ +