26 سپتامبر 2021

بلاگ

بانک مشاغل پوشاک و نساجی راه اندازی شد
دسته‌بندی نشده

بانک مشاغل پوشاک و نساجی راه اندازی شد 

درگیری های داخلی یک کارگاه تولیدی لباس و رتق و فتق مشکلات روزمره انرژی مدیر و مسئول تولیدی را محدود میکند تا جایی که وقتی برای پیداکردن راه حل های جدید به منظور ساده تر شدن کارها و ارتقا بهره وری باقی نمی ماند. اطلاعات در صنف پوشاک بسیار پراکنده و ناکافی است بعنوان مثال برای یافتن تعمیرکار جدید چرخ خیاطی یا اطلاع از تولیدکننده های جدید پارچه منبع اطلاعاتی به روز و صحیحی موجود نیست.

 

 

حل مشکلات با ارتباطات متمرکز

به دلیل پراکندگی اطلاعات، پیدا کردن طرح های جدید برای مدلهای فصل بعد و دسترسی به طراحان متبحر الگو و لباس نیز به راحتی میسر نیست. برای نوآوری و چاپ جدید یا گلدوزی متفاوت روی تیکه های لباس منبع اطلاعاتی موثقی نداریم. اگر همه حلقه های قبل و بعد زنجیره تولید پوشاک را در یک بانک اطلاعاتی متمرکز و پویا داشته باشیم مشکلات تولید کاهش می یابد و دسترسی به نیازهای صنفی آسان تر و سریع تر میشود.

نیاز جامعه پوشاک و نساجی به ارتباط با متخصصین

از زاویه دیگری به شرایط حاضر نگاه کنیم. تصور کنید که برای تولید سفارشی نیاز به یافتن و هماهنگ کردن زنجیره ای از متخصصین مانند خیاط و مزدی دوز و گلدوز و خدمات تکمیل داریم اما مرجعی جامع که توانایی و قابلیت های این متخصصین و ظرفیت کاری  آنها را نشان دهد وجود ندارد. برای چیدن یک زنجیره تولید اطلاعات کافی وجود ندارد و این موضوع باعث از دست دادن سفارش و وقوع مشکلات زیاد در فرآیند تولید میشود.

چرا معرفی کسب و کار پوشاک شما مهم است

با اتفاقاتی که این روزها در شرایط اقتصادی جهان و ایران شاهد آن هستیم واردات از کشورهای دیگر توجیه اقتصادی ندارد و تولید در داخل  صرفه اقتصادی  بیشتری پیدا کرده است. به تدریج حجم بازار واردات به سمت تولید داخلی تغییر جهت میدهد و ما هر روز با حجم زیادی از تماسها مواجه هستیم که برای پیدا کردن تولید کننده های داخلی نیاز به اطلاعات دارند. در این شرایط معرفی بهتر و کاملتر قابلیت های تولید میتواند منجر به معرفی کسب و کار شما در یک بازار جدید و اختصاص حجمی از این نیاز به شما و کسب و کار شما باشد. معرفی شدن به عنوان عضوی از جامعه تولید پوشاک شرایط خاص و فرصت مهمی است که روچی تلاش میکند برای استفاده از آن شما را یاری کند.

راه اندازی بانک مشاغل پوشاک و دایرکتوری روچی

یکی از دغدغه های روچی این است که جامعه ای تخصصی از همه کسانی که به نحوی به کار پوشاک ربط دارند تشکیل دهد تا بتوانیم به عنوان یک صنف گسترده در همه کشور با هم درارتباط داشته باشیم و مشکلات مشترک را با کمک هم حل کنیم. اولین پله در انجام این ماموریت مهم این است که بتوانیم همدیگر را پیدا کنیم. برای این موضوع یک بخش اختصاصی در روچی (با نام بانک مشاغل پوشاک و نساجی) ساخته ایم که بتوانیم خود و قابلیت هایمان را معرفی کنیم.

صفحه ای با عنوان دایرکتوری ( بانک مشاغل پوشاک و نساجی ) ساخته شده است. به لینک زیر سری بزنید و خودتان و کسب و کارتان را معرفی کنید:

  • اگردر دایرکتوری ثبت نام کنید مشتری ها می توانند شما رو با جستجو در اینترنت پیدا کنند و حضور شما در بازارکار بیشتر میشود. به رایگان بازاریابی می کنید و دایره مشتری های خود را گسترش میدهید.
  • با ورود به دایرکتوری روچی، به راحتی و بدون هزینه یک صفحه برای معرفی خود در اینترنت بسازید و محصولات و خدمات خود را معرفی کنید. می توانید عکس محیط کاری خود را در صفحه اختصاصی خود قرار دهید تا مشتریان دید بهتری از شما پیدا کنند. بعلاوه می توانید مزیت کاری خود را به زبان خود برای مشتریان شرح بدهید.
  • میتوانید برند کاری اختصاصی خود را به راحتی بسازید، بین همکارانتان برند شوید، توانایی ها و ظرفیت کاری خود را پررنگ کنید و از امکانات موجود بهترین نتیجه را بگیرید. اگر نیاز به کمک داشته باشید میتوانید همکاران خود را به سرعت پیدا کنید و اطلاعات مربوط به مشاغل قبل و بعد از خود در مراحل تولید را به راحتی بیابید. به سرعت پاسخ خواسته های خود را پیدا می کنید و در وقت و هزینه دسترسی به اطلاعات صرفه جویی می کنید.

برای دیدن صفحه دایرکتوری (بانک مشاغل پوشاک و نساجی) به لینک زیر مراجعه کنید و با درج اطلاعات خود به جامعه تخصصی پوشاک و نساجی ایران بپیوندید.

 

 

برای بهبود این بانک اطلاعاتی به ما بازخورد بدهید و نظرات خود را برای ما بفرستید.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن فیلد های دارای * الزامیست *

جشنواره تابستانه روچی تا آخر این هفته تمدید شد!مشاهده محصولات
+ +