23 سپتامبر 2021

بلاگ

خوشتیب بودن ارتباطی با وزن ندارد
مبانی مد و فشن

خوشتیب بودن ارتباطی با وزن ندارد 

بله، درست خواندید!
خوشتیپ بودن هیچ ارتباطی با وزن ندارد. شما میتوانید همزمان که چاق هستید، خوشتیپ هم باشید!

یک مشکل عمده ی کسانی که اضافه وزن دارند ،نداشتن کافی اعتماد به نفس است. شما در عین اضافه وزن می توانید خوشتیپ تر از اطرافیانتان باشید. کافیست به یک سری نکات توجه داشته باشید. شما با انتخاب لباس مناسب می توانید همانطور که می خواهید به نظر برسید و به این مسئله توجه داشته باشید که اضافه وزن شما نه تنها عامل زشتی شما نیست ، بلکه در خیلی از موارد مفید واقع میگردد.

تنها موردی که اضافه وزن کار را سخت می کند انتخاب لباس مناسب است که آن هم حل شدنی می باشد. امروزه بسیاری از فروشگاه ها برای فروش بیشتر خود ، لباس هایی با سایز های بزرگتر را در اولویت قرار می دهند.

 

چند نکته برای خوشتیب تر شدن افراد چاق

۱ – اعتماد به نفس داشته باشید

شاید باور نکنید اما اعتماد به نفس یکی از ارکانیست که به شما در خوشتیپ بودن کمک می کند. به این مسئله اطمینان داشته باشید که جذاب بودن ارتباطی با وزن شما ندارد. در عین اضافه وزن می توانید در همه جا بدرخشید.

۲- لباس ها کاملا سایزتان باشد

حتما قبل از انتخاب لباس از سایز بودن لباس اطمینان حاصل کنید. لباس سایز مناسب یعنی لباسی که چند انگشت بزرگتر از شما باشد تا در تمام حالات بدن ، فیکس بدنتان باشد.سایز بودن لباس برای اضافه وزنی ها ، اولین و مهمترین نکته در پوشش آنها می باشد.

خرید پارچه متری و لوازم خرازی

۳- از رنگ شناسی استفاده کنید

رنگ ها ، به دلیل جذب زیاد یا کم نور ، تأثیر زیادی روی دید مخاطب می گذارد . سعی کنید رنگ هایی با جذب نور بالاتر را بپوشید. مانند رنگ های تیره.در انتخاب رنگ لباس باید بدانید که هر رنگ چه خصوصیاتی دارد . امروزه مقالات زیادی در این مورد نوشته شده که شما می توانید از آنها در انتخاب رنگ لباستان کمک بگیرید.

۴- طرح یا پترن

سعی کنید تا حد امکان از لباس های طرح دار استفاده نکنید یا حداقل از لباس های پر طرح استفاده نکنید. از راه های افقی بپرهیزید .

۵-استفاده از گن

یکی از مزایای استفاده از گن ها، شکل گیری مناسب شکل بدن است. خود این امر باعث جذابیت میگردد. توجه داشته باشید که فرم بدن ، جدا از اضافه وزن است.

۶-لوازم جانبی

از لوازم جانبی مانند ساعت و دسبند و غیره برای خوشتیپ تر بودن استفاده کنید. مثلا یک ساعت زیبا و مناسب با فرم دستتان ، شاید جزئی به نظر برسد ، ولی تأثیر فوق العاده ای روی تیپتان خواهد گذاشت. این مقوله برای اضافه وزنی ها اثر بخشی دوچندان خواهد داشت. پس به این نوع جوانب توجه ویژه ای داشته باشید.

 

در این مقاله به بررسی نکاتی برای خوشتیپ تر شدن افراد چاق اشاره کردیم، یادتون باشه که خوشتیب بودن، هیچ ارتباطی به وزن شما نداشته و با هر قد و وزنی، همواره میتوانید با رعایت نکات گفته شده، خوشتیپ باشید …

 

سایر مقالات ما را از بلاگ روچی دنبال کنید.

پست های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن فیلد های دارای * الزامیست *

خرید پارچه تا 50 درصد تخفیف در جشنواره تابستانه روچی!مشاهده محصولات
+ +