20 سپتامبر 2021

بلاگ

نحوه ی صحیح تا کردن تی شرت و پیراهن
ترفند ها, سبک زندگی

نحوه ی صحیح تا کردن تی شرت و پیراهن 

شاید  در نگاه اول چگونه تا کردن تی شرت و پیراهن اهمیت ویژه ای نداشته باشد. این موضوع در زمان اتو کشی و جا دادن آنها در مکانی کوچک اهمیت ویژه ای پیدا می کند . وقتی بدانید که حتی نوع تا کردن یک لباس در سالم ماندن آن تاثیر دارد ، اهمیت این موضوع چندین برابر خواهد شد. تا کردن نیز اصول و قواعدی دارد.

 

روش صحیح تا کردن تیشرت و پیراهن

تا کردن یک لباس در کمترین زمان به صورتی که طی مرور دچار فرساییش نگردد و کمترین میزان فضا را اشغال کند ودر عین حال مجبور به اتوکشی دوباره آنها نباشیم.

در این مطلب به صورت تصویری و ساده تا کردن پیراهن و تی شرت را با روشی جالب قرار داده ایم و ویدئوی آموزشی تا کردن تی شرت و پیراهن را نیز برای یادگیری کامل مهارت قرار داده ایم.

 

در صنعت پوشاکایده های فراوانی برای پول درآوردن وجود دارد . امروز قصد معرفی یک ایده ی جدید ( ایده تا کن تی شرت) و ارائه ی آموزش آن به سبک روچی را داریم.

این ایده در عین حال سادگی و ارزانی ، یک ایده ی کاربردی می باشد که هنوز در ایران رایج نشده . ایده تا کن تی شرت در اصل طراحی و ساخت یک وسیله بسیار آسان برای تا زدن تی شرت ها می باشد که هم می تواند مصارف خانگی داشته باشد و هم در فروشگاه های لباس مورد استفاده قرار گیرد.

 

بررسی ایده تا کن تی شرت کارکرد وسیله

تی شرت تا کن یا به عبارتی Tshirt Folder به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که یک فرد را قادر سازد تا با سه حرکت ، تیشرت ها را به خوبی تا کننده بدین گونه که ابتدا تی شرت روی تا کن تی شرت به پشت پهن شده و در مرحله بعد یک سوم تنه و آستین و سپس سمت دیگری به پشت تا شوند و در پایان نیز تی شرت از ارتفاع تقسیم شده و روی دو جز دیگر قرار گیرد. در زیر به صورت تصویری این عملیات را روشن تر ساختیم.

 

ایده تا کن تی شرت

بررسی تولید ایده تا کن تی شرت

این وسیله با وجود ظاهر ساده ای که دارد ، نکاتی را در خود جای داده که ب نیست مروری برآن داشته باشیم

تاکن های تی شرت ، به صورت عمده به چهار قسمت تقسیم می شوند یعنی دوباله ی تای تنه ها ، یک قسمت تا از پایین و یک نگهدارنده . تجربه ثابت نموده که ورق صاف در حین تای تی شرت امکان لیز خودن و خرابی زیادی دارند به همین سبب ،سوراخ هایی روی آن تعبیه گشته تا هم با جریان هوا حرکت را کند نکند و هم به صورت لحظه ای به ثبات هر قسمت کمک نماید.

تی شرت تاکن ها با لباس های آستین بلند میانه ی دلچسبی نداشته و حتما آستین باید به صورت دستی تا شود .همچنین دو تکه نمودن باله ها ،سبب حمل آسان تر خواهد شد.

 

فیلم تهیه تاکن تی شرت خانگی

برای آشنایی با و فعالیت گسترده بهتر است تا نمونه ی خانگی این ایده را نیز اجرا نمایید.

راهنمای استفاده

۱۳۰۰۷۶۶۶

پست های مشابه

3 Comments

  1. E.n

    ممنون بسیار ساده و کاربردی بود

  2. hamid4694

    متشکرم

  3. علیرصا

    عالی وکاربردی بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن فیلد های دارای * الزامیست *

خرید پارچه تا 50 درصد تخفیف در جشنواره تابستانه روچی!مشاهده محصولات
+ +