25 سپتامبر 2021

بلاگ

0 تا 100 نحوه راه اندازی عمده فروشی پوشاک (بنک داری)
راه اندازی کسب و کار

0 تا 100 نحوه راه اندازی عمده فروشی پوشاک (بنک داری) 

بنک داری یا عمده فروشی چیست؟

راه اندازی عمده فروشی لباس، به علت سود مناسب و پایدار، از موارد مورد علاقه فعالان این حوزه است.
عمده فروشی لباس را با نام هایی همچون بنک داری یا پخش لباس هم می شناسند . این کسب و کار دارای زوایا و پیچیدگی های زیادی می باشد ولی در عین فعالیتی با درآمد خوب به شمار می آید. بنکداری های پوشاک در حقیقت واسطی میان تولیدی ها و فروشندگان جزئی محسوب گشته و به طور معمول با مصرف کننده سرو کار ندارند. شاید بسیاری از افراد به فکر تاسیس یک بنک داری پوشاک افتاده باشند ولی به دلیل ابهامات زیادی که برایشان وجود دارد ، این فعالیت را از اهداف خود خط زده و به فعالیت های دیگر مشغول شده اند.

من در این نوشته قصد تشریح برخی از نکاتی را دارم که شاید به کار برخی از علاقه مندان بیاید. ناگفته نماند که این کار دارای وسعت و پیچیدگی زیادیست و نمی توان برای پیشبرد آن به یک مقاله اکتفا نمود. از آنجایی که مدت زیادی در بنکداری فعالیت داشته ام مجموعه تجارب و دانسته های شخصی خودم را به علاوه تجارب همکاران و دوستانم ،برای مخاطبان روچی بازگو می کنم.

 

چرا بنکداری و عمده فروشی پر طرفدار است؟

دلایل زیادی وجود دارد که اکثر فروشندگان جزئی به جای خرید از تولیدی ها ، به بنکداری های لباس رجوع می کنند. از جمله این دلایل می توان به تنوع بیشتر، شرایط تسویه ی مناسب تر و جستجوی کمتر اشاره کرد . خرید مستقیم از تولیدی ها شاید روی قیمت خرید تاثیر داشته باشد ولی یک فروشنده با خرید از عمده فروشان ، دچار چالش کمتری خواهد بود اما این در زمانی صحت پیدا می کند که بنکداری ،شرایط لازم را داشته باشد.

بنابراین فروشندگان لباس شاخص هایی را در انتخاب بنکداری در نظر می گیرند و طبق این شاخص ها ، بنکداری ها را سبک و سنگین می کنند.

 

نمونه ای از چینش یک بنکداری (بنک داری) یا بخش لباس
نمونه ای از چینش یک بنکداری (بنک داری) یا بخش لباس

نکات مهم در راه اندازی عمده فروشی لباس

شاخص های یک فروشنده جزئی برای انتخاب تامین کننده پوشاک، متشکل از مواردی همچون درصد سود بنکدار ، تنوع لباس های موجود ، شرایط و امتیازات مورد ارائه ، سطح کیفی البسه ، تنوع در سایزبندی و رنگبندی و به روز بودن کالا ها می باشد. توجه به این موارد ، برای یک پخش کننده لباس دارای اهمیت ویژه ایست و در صورتی که  مشخصات ذکر شده در یک بنکداری وجود داشته باشد مسلما مشتری های زیادی را جذب خود خواهد کرد.

خدمات تولید پوشاک روچی

 

اولین قدم در راه اندازی عمده فروشی لباس : تصمیم گیری

اولین قدم برای فردی که می خواهد به این فعالیت مشغول شود ، انتخاب نوع کالا و بازار هدف می باشد ، برای پیشبرد این هدف باید نوع کالا از لحاظ قیمتی ، جنسیتی و دیگر ملاک ها معین گشته و بازار هدف را مورد بررسی قرار داد و طبق نتایج ، تصمیم مناسب اتخاذ نمود . اینکه چه نوع کالا و بازار هدف مناسب تر است کاملا بستگی به فرد و شرایطش دارد و به هیچ عنوان نمی توان اظهار نظر دقیقی در این مورد داشت .

 

تخصص، تجربه و دانش نسبی، از شرایط مورد نیاز برای شروع

فردی که قصد راه اندازی پخش پوشاک را دارد لازم است قبل از شروع فعالیت خود ،تجربه ، تخصص و دانش کافی را داشته یا کسب نماید. برای کسب دانش ، میتوان از دنیای مجازی و مقالات موجود استفاده کرد ولی برای تخصص و تجربه ، لازم است در آن حیطه فعالیت مشابهی را انجام داده باشد.

در اطراف ما ( بازار تهران ) جوانی که قصد راه اندازی فعالیت های اینچنین را دارد ، طبق روال استاد شاگردی قدیم دوره ای را در حضور افراد با تجربه مشغول به کار می شود ولی بهترین راه حلی که به ذهن این حقیر مناسب تر می آید ( که خودم از همان استفاده کرده ام ) ، اختصاص دادن  دوره ای  به بازار یابی در آن زمینه است و همانطور که در مطالب پیشین روچی ذکر کردیم ، بازار یابی برای فرد تازه کار، یک سکوی پرتاب برای ایجاد کسب وکار های موفق است.

 

این مقالات مرتبط رو هرگز از دست ندید!

 

 

مکان مناسب برای عمده فروشی لباس

خیلی ها بر این عقیده اند که بدون فروشگاهی مناسب ، پخش لباس معنایی ندارد ولی از آنجایی با افراد زیادی در این صنف نشست و برخاست داشته ام ، می توانم ادعا کنم که بدون فروشگاه و با حداقل مکان نیز می توان یک پخش پوشاک راه اندازی کرد.

شاید نداشتن فروشگاهی جهت عرضه پوشاک محدودیت هایی را برای فرد به همراه داشته باشد ولی کاری نشدنی هم نیست و حتی در مواردی دردسر ها و هزینه های کمتری دارد . البته با اشاره به این موضوع  که بازاریابی را نباید با بنکداری لباس اشتباه گرفت و بازاریابی یکی از مراحل عمده فروشی محسوب می گردد و برای یک بنک دار مکانی برای دپو و عرضه ، حتی در مقیاس کوچک لازم است.

 

مکان فروشگاه مناسب برای بنک داری لباس

در کل اگر فردی شرایط مهیا ساختن یک فروشگاه را داشته باشد ، بهتر است آن را در نزدیکی هم صنفی های خود انتخاب کرده  در انتخاب خود به مواردی  همچون  رفت وآمد ، هزینه ، انبار ، شرایط محلی و زوایای قانونی محل عرضه توجه داشته باشد.

دلیل پیشنهاد برای نزدیک بودن یک بنکداری لباس به مرکز صنف و رقیبان اینست که اکثرا جزئی فروشان ترجیح می دهند برای تامین پوشاک فروشگاه خود ، به مناطقی رجوع کنند که تامین کنندگان بیشتری در آن منطقه تجمع  داشته باشد. ولی می توان به جای آن ، مناطقی را که دارای تجمع مشتری بیشتری می باشد انتخاب نمود.

 

ارتباط با تولیدی ها، کلید موفقیت یک عمده فروش

عمده فروشی پوشاک زمانی جای پیشرفت خواهد داشت که از لحاظ محصول، دارای شرایط مساعدی باشد و این امر احتیاج به ارتباطات مناسب با تولید کنندگان لباس دارد ، هر چه دایره ی ارتباطات یک پخش لباس با تولید کنندگان قدرتمند و خوشنام  ، گسترده تر باشد ، شانس بیشتری برای موفقیت خواهد داشت.

البته پخش های لباسی هستند که به فعالیت تولید لباس نیز مشغولند و اجناس تولید شده ی خود را در بنکداری خود عرضه می کنند. البته شایان به ذکر است که اگر تولیدات این گروه دارای تنوع کافی و مناسب نباشد دچار مشکلات فراوانی خواهند شد که معمولا برای حل آن از کالاهای تولیدی های دیگر نیز بهره می برند.

 

 

پیشنهاد ویژه ما به شما! : خرید پارچه ساده از روچی!

 

 

بازاریابی و بررسی بازار هدف

بازاریابی یا مارکتینگ برای یک بنکداری لباس ،امری ضروریست و رونق یک پخش لباس وابسته به بازار هدف و مشتری هایش می باشد. از آنجایی که یک پخش پوشاک تمرکزش روی مصرف کننده نهایی منعطف نیست و مخاطبان عمومی کمتری دارد ، این امر کمی متفاوت تر خواهد شد . اولین نکته ای که در این مساله دارای اهمیت است  شناخت بازار هدف می باشد که به مراحل ماقبل راه اندازی برمیگردد ( به عنوان مثال شناخت اینکه چه منطقه ای دارای تجمع خوبی از مشتری پوشاک هدف جهت فروش عمده می باشد)

با شناخت روی بازار می توان تبلیغات و بازاریابی را بهینه تر ساخت و هدف مند تر با این موضوع برخورد کرد. با استخدام یک بازاریاب یا همکاری با بازاریابان تخصصی که در این زمینه به صورت پیمان کاری فعالیت دارند،  سرعت پیشرفت یک بنکداری بیشتر خواهد شد  . می توان برای تبلیغات از تراکت پخش کن ها استفاده کرد . نکته ی مهمی که بایددر نظر داشت اینست که اینترنت یک فضای مناسب و نسبتا کم خرجی جهت تبلیغات و رونق یک فروشگاه است که نباید از آن چشم پوشی کرد.

 

رونق یک فروشگاه عمده ی لباس با برندینگ 

با مطالعه مقالات مرتبط با برندینگ و برندسازی لباس که در این لینک موجود است ، متوجه خواهید شد که می توان با فعالیت های برندینگ ، خود را از سایر رقبا متمایز کرده و به غیر از جذب مشتری ، مشتری های پیشین خود را نیز وفادار ساخت.

کافیست نامی را که بر روی بنک داری لباس خود نهاده اید ، کاربردی تر کرده و به آن شکل و شمایل یک برند بدهید. البته برندینگ عمده فروشی لباس از برندینگ لباس هایی که مستقیم به دست مشتری میرسد کمی پیچیده تر و دارای ابهاماتی است که در آینده از آن صحبت خواهیم کرد.

 

حساب و کتاب عمده فروشی لباس

درست است که ارائه شرایط مناسب پرداخت ، باعث پیشرفت می گردد ولی این موضوع بستگی به مشتری شما دارد و شرایط تسویه بلند مدت  در صورتی برای بنکدار لباس مفید است که شناخت کافی از مشتری را داشته باشد و حتی با این اوصاف باید حدودی را برای مبلغ هر دوره (تا زمان پرداخت ) برای مشتری های مورد اطمینان در نظر گرفت ، در اطراف من افراد مورد اعتماد زیادی بوده اند که به خاطر شکست های پیاپی کاری ، از تسویه عاجز ماندند .

پخش و عمده فروشی  پوشاک به دلیل وسیع بودن کمیت آن احتیاج به یک حسابداری دقیق و جامع دارد و اگر فرد توانایی شخصی در این موضوع را ندارد پیشنهاد می شود این موضوع را به یک حسابدار مجرب که روی نرم افزار های حسابداری مسلط است ،بسپارد . مورد دیگری که اهمیت دارد ، حفظ و نگه داری دسته فاکتور ها یا اسناد امضا شده است که موارد زیادی در اثر سهل انگاری ، بنکداری را به زحمت انداخته است.

 

نکات مهم در راه اندازی عمده فروشی

در اینجا به برخی از نکاتی که به موفقیت در بنکداری پوشاک کمک می کند ، به صورت مختصر اشاره خواهد شد:

 • انتخاب لباس های عام پسند و به روز جهت عرضه در بنکداری لباس
 • بالا بردن سطح علمی در مورد مارکتینگ با مطالعه مقالات
 • یادگیری هر چه بیشتر و تخصصی تر نسبت به لباس مورد ارائه
 • ایجاد رابطه و همکاری با پخش ها و بنکداری های مرتبط
 • توجه ویژه در احتساب سود یک کالا (از ۱۰ درصد تا ۲۰ درصد ) با توجه به درصد تخفیف و هزینه ها
 • امضای اسناد یا فاکتور توسط مشتری در هنگام معامله حتی مشتری های معتمد یا آشنایان
 • (تا حد امکان ) پرهیز و دوری از فروش به صورت امانی

 

در صورت تمایل، حتما در بخش کامنت ها نظرات و سوالات خودتون رو با ما در میون بگذارید، منتظر شما هستیم…

 

 

 

پست های مشابه

42 Comments

 1. رضا

  هزینه درست کردن یک بنکداری لباس چند میشه؟(اجاره انبار , خرید جنس , هزینه حمل و نقل)
  مکان تولیدی ها را از کجا میتوان فهمید؟
  کدام رشته برای ایجاد یک بنک لباس بهتر است؟(مدیریت مالی یا مدیریت بازرگانی یا بازاریابی که از گرایش های مدیریت بازرگانی هست؟ یا یک رشته دیگر؟

  1. حامد محمدیان مهر

   در کل هر رشته ای که مرتبط با امور بازرگانی و مارکتینگ باشه برای این کار مفیده . ولی تخصص و تجربه برای بنکداری لباس بیشتر از رشته ی تحصیلی اهمیت داره .

   1. رضا

    ممنون.
    یه سوال دیگه داشتم پولی که در میاره چقدره؟

    1. حامد محمدیان مهر

     بستگی به میزان سرمایه و نوع بازاریابی داره. معمولا درآمد راضی کننده ای داره

 2.  بازاریابی لباس و راه های موفقیت - روچی

  […] داشته و فعالیت خود را گسترش و حتی کار خود را به صورت بنک داری لباس ادامه داده اند . حال اگر بخواهیم این فعالیت را اصولی تر […]

 3. پیمان

  به نظر من ابتدا باید در یک بنکداری شاگردی کرد کرد که اگر اشنا نداشته باشی سخت بهت اعتما میکنند بعدش باید سرمایه لازم رو داشته باشی داخل بازار مثل بازار مسگرا یه بنکداری رو تاسیس کنید و با تولید کنندگانی که قبلا اشنا شدید در زمان شاگردی به طور چکی کار کنید یا نقدی واینکه باید به غیر از سرمایه که تو کار زدید بایه پشتوانه داشته باشید

  1. حامد محمدیان مهر

   حرف شما ۱۰۰ % صحیحه

 4. مجید

  عمده فروشی کیف و کفش به چه صورته ؟ مثل همینه؟

  1. حامد محمدیان مهر

   صد در صد

  2. روچی

   سلام . بله چون ساختار سنتی همه بازارها شبیه به همه و قوانین مشابهی دارند. اما بازیگران هر بازار متفاوتند. اگر دوستانی هستند که سابقه بنکداری کفش دارند ازشون دعوت میکنیم تا اطلاعات بیشتری در اختیار ما بذارند.

 5. assef shakib

  سلام آقای محمدیان،مطالب شما بسیار مفیده،هدفیه که چند ساله دنبالشم،امید و انگیزه من فقط روی این کاره،من از بچگی دوزندگی یاد گرفتم تا اینکه دیدم هدف من بزرگتره،از همه التماس دعا دارم
  ممنون بابت راهنماییتون

  1. محمدیان مهر

   خوشحالم که هدفتون فراتر رفته ،این باعث پیشرفت دوچندان شما میشه . براتون بهترین اتفاقات رو آرزو دارم

 6. علی رضایی

  سلام.دوستان وهم صنفی های عزیز
  یکی از راه هایی که میشه بهتر وسریعتر هم تجربه وهم شناخت واعتبار برای بنکداری وایجاد یک مرکز پخش روبدست آورد ومن کاملا با هاش موافقم بازاریابی محصولات دیگران هست

 7. خاوری

  با عرض سلام و خسته نباشید من به تازگی تولیدی پوشاک تاسیس کردم میشه توضیح بدید چطوری میشه با بنک داران کار کرد و برای پیدا کردنشون چطوری بازاریابی کرد

  1. روچی

   سلام. ساده ترین کار مراجعه به بازار و پیداکردن بنکداران متخصص جنس شماست. اما میتونید کالاهاتون رو در شبکه های اجتماعی هم بازاریابی کنید. از قدرت بازارهای انلاین غافل نشید… از دوستانی که در این مورد اطلاعاتی دارند درخواست میکنیم با ما همراه شوید.

 8. Hamze alimaleki

  بسیار ممنونم از سایت پر محتوی آقای محمدیان مهر
  بنده در صنف تک فروشی پوشاک فعالیت دارم و با هدف بنکداری این کارو شروع کردم و بیشتر میخواستم تو این مدت اعتبار کسب کنم تا شناخته تر بشم
  حالا سوالی که دارم اینه که در حومه تهران مثلا شهریار و حومه شهریار میشه بنکداری داشته باشم؟ واینکه مشتریای هدفم رو چطور پیدا کرده و به سمت خودم سوق بدم

  1. روچی

   سلام و عرض ادب. با پیشرفت تکنولوژی و اینترنتی شدن اکثر مراودات، شما در هر جایی که باشید میتونید عمده فروشی کنید. پارچه فروشی اینترنتی یکی از راه حل های پیشنهادی برای شماست. تو این زمینه مقالات زیادی در سایت هست.

 9. علی محتشمی

  درود بر شما و سپاس از مطلب عالی و نظرات کارشناسانه شما،در رابطه با مانتو و اطلاعات بسیار تخصصی آن چه منابعی پیشنهاد میدیم جناب محمدیان مهر؟آیا خودتون مقاله ای در این رابطه تهیه کرده اید؟۰۹۱۵۲۰۲۰۲۰۸ (محتشمی)شماره منه جناب محمدیان،بسیار خوشحال میشم که حضورا با شما دیداری داشته و یا تلفنی با شما مشورتی داشته باشم،متشکرم

  1. روچی

   سلام دوست عزیز. مقالات و نوشته های من رو تو سایت ملاحظه می کنید … وقت من متعلق به شما و همه دوستان عزیزو فعالان صنعت پوشاکه….از آشنایی با شما بسیار خوشبختم.

 10. علی نوری زاده

  من میخواستم بنکداری لباس در شیراز ( فعلا کم کم از تهران و یا جاهای دیگه بیارم ) بزنم
  ۲۹ سال سن دارم
  ۸۰ میلیون سرمایه اولیه
  شیراز هستم
  دوست دارم بیام تو کار ساپورت – لباس زنانه – مردانه و …. در شیراز فقط
  میخواستم اگه تجربه ای دارید و یا جایی میشناسی که لباس ارزان قیمت و …. گیر بیاد به من معرفی کنید
  تا خدایی ناکرده چشم بسته جلو نرم و شکست نخورم با سنی که گفتم دارم / اگه شکست بخورم برای من دیگه بد میشه
  لطفا اگه میتوانید به من کمک کنید
  آیا با این سرمایه میشه جنس اورد و عمده و یا خرده فروخت و سود کرد.
  ممنونم از اینکه وقت میزارید و متن را میخوانید

  1. روچی

   سلام . حتما نتیجه خوبی می‌گیرید اما پیشنهاد می‌کنیم که حتما مدتی بدون سرمابه بازار رو رصد کنید و فروشنده های محلی وعمده شهر خودتون رو بشناسید. درسته که این بازار ساده و قابل دسترسه اما حتما برای حفظ سرمایه تون کمی زمان بذارید و بازار محلی خودتون روشناسایی کنید. با احتیاط تر تصمیم بگیرید و بازار آنلاین رو هم فراموش نکنید.

 11. محمد

  سلام
  میخواستم بنکداری بزنم لباس بچه مغازه ام دیدن
  ولی ادرس تولدیدی زیادی ندارم یا کسی که جنس بده بیشترشون خودشون مستقیم به مغازه دار میدن اکه ادرس تولیدی که با بنکداری کار کنه بدید

  1. روچی

   سلام. امیدواریم دوستانی که امکان کمک کردن به شما را دارند، از این طریق به شما پاسخ دهند. اما در صورت تمایل می توانید به گروه کسب و کارهای روچی هم بپیوندید. در این زمینه با شرکت روچی تماس بگیرید.

 12. عزتی

  سلام باصد میلیون موخواستم پخش لباس راه اندازی کنم ۱۵۰۰ تاممبر توکانال ام عضو دارم نزدیک تهران نسیم شهر هستم مغازه برا خودم شغلم قبلن ساختمانی بود ایا موفق میشم برای پخش لباس

  1. روچی

   سلام. بله حتما موفق خواهید شد. به شرط اینکه با بازار پوشاک کمی آشنا باشید و در امور مالی و حسابداری دقیق و منضبط باشید.

 13. مصطفی

  با سلام و درود فراوان خدمت جناب محمدیان و دوستان .بنده تازه میخوام وارد بنکداری پوشاک بشم و از دبی و ترکیه پوشاک وارد کنم .به نظر شما در ابتدا مغازه بزنم یا خیر؟از کجا شروع کنم چون تخصص لازم رو ندارم؟ واسه فروش و کسب اعتبار چیکار باید کرد؟یه جورایی دغدغه فروش دارم ولی به خداو خودم ایمان دارم که موفق میشم .مممنون از سایت پر محتوا و جذابتون

  1. روچی

   سلام دوست عزیز. براتون آرزوی موفقیت می کنیم. اما فعالیت در زمینه پوشاک نیاز به حوصله و انرژی و تخصص زیادی دارد. اگر سرمایه و زمان لازم برای ورود به بازار را دارید با موقعیت شناسی و انتخاب محصولات مناسب بازار فصلی لباس می توانید به سودآور بودن این شغل امیدوار باشید.

 14. الهه

  سلام.وقت بخیر. من میخام خرده فروشی پوشاک داشته باشم.ولی متاسفانه شناختی از فروشنده ها و قیمت مناسب پوشاک ندارم. لطفا راهنماییم کنید.

  1. تیم روچی

   سلام. بهترین پیشنهاد این است که سایت ها و کانال های مربوط به عمده فروش های لباس رو پیدا کنید و با اونها وارد مذاکره بشید . از حال و هوای این صفحات و حدود قیمت ها براتون مشخص میشه.

 15. محمد

  سلام جناب محمدیان خیلی مقاله پرباری بود .
  عرض به حضور بنده در تهران سرباز هستم و میخوام پیش یکی از عمده فروشای لباس مجلسی زنانه شاگردی کنم برای یاد گرفتن امور بنکداری .
  ولی از اینکه در اینده بتونم سرمایه لازم‌برای اجاره مغازه و خرید جنس رو داشته باشم میترسم .
  کلا به ورود به بازار شک دارم که اینده شغلم چطور خواهد ، به اینکه چطور شروع کنم .
  اگه شما و یا اشنایی در این کار هستید که میتونم باهاتون همکاری کنم با بنده از طریق ایمیل در ارتباط باشید . چندسال سابقه مغازه داری در زمینه مواد غذایی رو‌ دارم .

  1. تیم روچی

   سلام دوست عزیز. تجربه ورود به بازار و کار در بازار بسیار با ارزشه و هر طوری که می تونید برای خودتون این تجربه رو درست کنید. امیدوارم که بتونید پیشنهاد خوبی در این زمینه کاری پیدا کنید.

 16. omid

  سلام تولیدی هارو کجا پیدا کنیم من میخوام عمده فروشی راه اندازی کنم فقط نمیدونم تولیدی هارو کجا پیدا کنم توی بازار بزرگ تهران از هر کسی میپرسم میگن تولیدی خودمون داریم اما اونا میدونم عمده فروشن باید با کی ارتباط برقرار کنم که تولیدی هارو نشونم بده ممنونم میشم‌راهنمایی کنیدی
  با تشکر از سایت پر محتواتون❤

  1. تیم روچی

   سلام. شما در دایرکتوری روچی می تونید به طور مستقیم با تولیدی ها سراسر ایران در ارتباط باشین.
   http://link.rochi.ir

 17. محمد

  سلام علیکم
  در مورد ثبت و قوانین تاسیس بنکداری لباس هم توضیح بفرمایید. ممنون

  1. تیم روچی

   سلام. به دلیل ساختار سنتی که در بازار وجود دارد روش خاصی برای تاسیس و ایجاد بنک داری وجود ندارد و معمولا ساختار این بازار براساس اعتماد و اعتباری که اون شخص بنک دار در بازار کسب کرده. اما اگر می خواهین یک شبکه توزیع راه اندازی کنین داستان شبکه توزیع با بنک داری متفاوته.

 18. فرهاد احمدی

  سلام
  من یه تولیدی مانتو دارم که میخوام با چند تا بنکدار کانکت شم که بتونم کارامو ارائه کنم،جهت اطلاع مانتوهای ما اکثرا مزونی و از کیفیت بالایی برخوردارند چون بیش از سی سال کارمون سفارش دوخت بوده و الان یک ساله اومدیم تو کار تولید،،،ممنون از سایت خوبتون

 19. حسین جعفرزاده

  با سلام و خسته نباشید
  بنده تو کار پخش لباس هستم .مستقیم با تولیدی ها کار میکنم و با سود خیلی پایین به دست فروشنده های عزیز میرسونم.در صورت نیاز با بنده تماس بگیرید.۰۹۱۰۱۶۷۶۸۵۹ جعفرزاده هستم .یا حق

 20. سالار ابراهیمی

  با سلام بنده دارای سرمایه حدودا ۴۰۰ملیونی هستم و میخوام پخش عمده پوشاک بزنم قبلا تکفروش پوشاک بودم دنبال شریک هستم از تولیدیهایی که میخوان یه مغازه هم واسه پخش کارشون داشته باشن اگر کسی مایل بود بنده در خدمتم ۰۹۳۵۶۵۵۴۵۸۶ ابراهیمی

 21. حمید

  سلام و عرض ادب
  به بنده پیشنهاد شده که از تولیدی شلوار های زنانه را به صورت عمده به فروشگاه ها بفروشم و درصد بگیرم میخواستم سوال کنم که این کار ارزش وقت گذاشتن داره؟ اخه شنیدم بیشتر فروشگاه ها از ترکیه جنس میارن

  1. تیم روچی

   سلام. وقتتون بخیر. لطفا با شماره 02143000044 تماس حاصل فرمایید تا دوستان ما در بخش پشتیبانی تولید روچی شما را راهنمایی کنند.

 22. عابدی

  حدود سه سال هست در زمینه لباس مزونی کودک فعالیت میکنیم.ولی کارمون رو تغییر دادیم به تولیدی لباس کودک.اگه کسی لباس عمده کودک(اکثرا سارافن و لباس مهمونی) خواست میتونیم بهش کمک کنیم. در صورت تمایل با شماره( 09055853453) عابدی تماس بگیرید.
  از آقای محمدیان هم خواهش میکنم راهنماییم کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن فیلد های دارای * الزامیست *

جشنواره تابستانه روچی تا آخر این هفته تمدید شد!مشاهده محصولات
+ +