25 سپتامبر 2021

بلاگ

خرج کار چیست و چه کاربردی در تولید لباس دارد؟
خرازی

خرج کار چیست و چه کاربردی در تولید لباس دارد؟ 

خرج کار لباس چیست؟

خرج کار لباس یک اصطلاح است که برای افکت و تزئینات یک لباس به کار می رود . خرج کار لباس شامل موارد زیادی می گردد که در تولید پوشاک اهمیت زیادی دارد . مارک های پشت یقه ، دکمه ها، تگ ها و آویزها ، زیپ ها ، نوار های مختلف و …. جزو خرجکار یک لباس به شمار می آیند .

 

خرجکار لباس چه استفاده ای در تولید پوشاک دارد ؟

خرجکار لباس برای اهداف زیادی به کار گرفته می شوند . از جمله آن ها قابل استفاده کردن لباس ، دادن جلوه ای زیبا ، معرفی برند و مارک و موارد اینچنین . مثلا یک شلوار یا بلیز برای قابل استفاده شدن احتیاج به زیب و دکمه و برای زیبا تر شدن احتیاج به افکت هایی همچون مارک  و تگ دارد یا معرفی برند و شناسنامه یک لباس را می توان از طریق خرج کــار به آن اضافه کرد.

 

آیا خرج کار لباس اهمیت دارد؟

مسلما جواب آری می باشد. خرجکار یک لباس دارای اهمیت بسیار ویژه ای در تولید پوشاک دارد. خرجکار بیان کننده ناگفته های یک لباس است و در سیر تولید و فروش پوشاک ، تاثیر قابل توجهی دارد.  با خرج کــار می توان جلوه ای بی نظیر را در محصول ایجاد نمود و به جذابیت آن افزود. یک خرج کار خوب به لباس اعتبار ویژه ای می دهد  و روی نگاه مشتری تاثیر گذار است.

 

پیشنهاد ما به شما، خرید خرجکار اینترنتی از روچی است!

 

لباس خوب با خرجکـار خوب

خرج کار لباس همانطور که گفته شد بیان گر ناگفته های یک لباس است و باعث ایجاد ذهنیت در خریدار می شود پس باید در تولیدات از خرج کاری مناسب استفاده کرد . اما یک خـرج کــار خوب چه مشخصه هایی دارد؟ خرج کار باید با لباس تناسب و هماهنگی داشته باشد . استقامت و دوام مناسب ، زیبایی و خلاقیت  در طراحی  از مواردی است که در ارزشیابی یک خـرج کار اهمیت ویژه ای دارد.

 

خرج کـار مناسب برای صاحبین برند

برای صاحبان برند توصیه می شود از خرج کار های سفارشی استفاده شود . با هک شدن برند روی خرج کارها، محصول شما در دید مشتریان اعتبار بیشتری پیدا خواهد کرد و همچنین  این کار باعث تبلیغ برای یک برند است.

 

پست های مشابه

4 Comments

 1. روش آسان الگوی تولیدی لباس - گروه روچی

  […] خرج کار و افکت های نمونه را از آن جدا نمایید و متریال مورد نظر خود را برای نمونه گیری تهیه کنید. سپس طبق جزییاتی که در مراحل قبل یادداشت کرده اید یا در ذهن سپرده اید و با استفاده از خرج کار های نمونه اولیه،  دوخت نمونه را شروع کرده و طی آن تغییرات دلخواه خود را اعمال کنید. […]

 2. بسته بندی لباس و خلاقیت - گروه روچی

  […] بسته بندی لباس ، تنها در موضوع حمل و نقل و انبار کارایی ندارد بلکه می توان به آن هویت یک برند را اضافه نمود . بسته بندی یک لباس اولین چیزی است که مشتری در حین خرید با آن روبرو می شود و یک موقعیت برای جذب مشتری نیز به حساب می آید. برخی از تولید کنندگان بر این عقیده اند که صرف هزینه برای یک بسته بندی ، امری بیهوده و اضافیست ولی همین بسته بندی اگر به صورت مناسب انتخاب شود ، تاثیر بسزایی را در فروش لباس خواهد گذاشت . […]

 3. محاسبه قیمت لباس تولیدی - گروه روچی

  […] باید به محاسبه آن پرداخت.متریال ها را مواردی همچون  خرج کار ،افکت های لباس و دیگر موارد مرتبط با آنها تشکیل […]

 4. آشنایی با سیر تولید لباس - گروه روچی

  […] مرحله ی تولید پوشاک ، تهیه متریال و خرج کار لباس می باشد که نسبت به نوع تولید متغیر است. مثلا تولید یک تی […]

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن فیلد های دارای * الزامیست *

جشنواره تابستانه روچی تا آخر این هفته تمدید شد!مشاهده محصولات
+ +