روچی
مجله مد و فشن
تولیدی پوشاک (روچی اسمارت)
در روچی بفروش!
فروش ویژه
طراحی اختصاصی الگوی خیاطی

دسته‌بندی کالاها

پارچه‌ها
منسوجات خانگی و صنایع دستی
الگوی خیاطی و ملزومات دوخت
پوشاک
زیبایی و سلامت

سوالات عمومی

روچی در صدد آن است که کالای شما را در سریع‌ترین زمان و بهترین حالت به دست شما برساند . ارسال کالا از طریق پست صورت می‌گیرد و در شرایط عادی بین سه تا پنج روز کاری بدست شما می‌رسد.
به محض ثبت سفارش شما و آغاز فرآیند پردازش، پیامکی از روچی دریافت می‌کنید. پس از تحویل به پست نیز پیامکی از طرف پست برای شما ارسال می‌شود که تاریخ تحویل در آن ذکر شده است. فراموش نکنید که ممکن است به علت بسته بودن پیامک های تبلیغاتی شما، پیامک پست به دستتان نرسد
با توجه به ارسال کالاها توسط پست، چنانچه یک بار مامور پست به درب منزل شما مراجعه کرده و شما منزل نباشید، زمان بعدی بر اساس شماره تلفنی که به روچی اعلام کرده اید با شما هماهنگ خواهد شد.
سایت روچی، سایت تخصصی آموزش خیاطی نیست، ولی تلاش می‌کنیم مطالب مفیدی در این زمینه در سایت قرار دهیم.
راه‌اندازی تولیدی بستگی به نوع کالای تولیدی و تجهیزات مربوط به آن دارد. برای راه‌اندازی یک تولیدی با توجه به توان شما ممکن است از ۲۰ میلیون تا… هزینه داشته باشد.
شما می‌توانید در شبکه‌های اجتماعی روچی از قبیل تلگرام و اینستا گرام از جدیدترین محصولات روچی آگاه شوید. همین طور اگر پارچه خاصی مد نظر شماست، می‌توانید به بخش تامین روچی اعلام کنید تا در صورت امکان آن را در سایت موجود کنند.
خرید شما موفق نبوده است و مبلغ حداکثر تا ۷۲ ساعت به حساب شما عودت می‌شود. چنانچه بازگشت مبلغ به حساب شما انجام نشد می‌توانید با تماس با پشتیبانی روچی به شماره ۴۳۰۰۰۴۴ و اعلام چهار رقم آخر کارت خود از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.
چنانچه سفارش شما بیشتر از یک طاقه پارچه – حدود ۴۰ متر – و یا در محصولات خرازی بیشتر از ۳۰ عدد باشد می‌توانید با تماس با شماره ۰۹۱۲۴۵۳۳۳۵۰ استعلام قیمت روز را گرفته و خرید خود را انجام دهید.
ارسال محصولات عمده توسط باربری و به شهر مقصد خواهد بود و هزینه آن بر عهده مشتری است.

الگوکده روچی

الگوها در سه دسته‌بندی مردانه / زنانه / بچگانه موجود است؛ بامرجعه به ربات الگوکده (rochipattern_bot@) می‌توانید لیست الگوها را مشاهده کنید.
به دلیل تفاوت منابع تهیه‌ی الگو، هر مجموعه الگو، متد خاص خود را دارد.
آیدی کانال روچی: officalrochi@ آیدی کانال خیاطی والگوی روچی: rochipattern@ آیدی پشتیبانی روچی: rochisupport@
بله، با مراجعه به ربات تلگرام الگوکده (rochipattern_bot@) می‌توانید لیست الگوها را مشاهده و الگوی مورد نظر خود را خریداری کنید.
آموزش استفاده از ربات الگوکده در لینک زیر موجود است. مشاهده‌ی آموزش
خانه
دسته بندی
سبد خرید
پروفایل