Blog Post

خرید پارچه اینترنتی
پارچه و تزئینات

خرید پارچه اینترنتی 

نظر شما در مورد خرید پارچه اینترنتی چیست؟ این روش چه مزایایی دارد و در آن چه نکاتی را باید مد نظر قرار داد؟

این روزها شاهد آن هستیم که خرید آنلاین انواع پارچه ارزان، نخی، ترک، گیپور، مانتویی، هندی، ملحفه، مجلسی، چینی و غیره توسط اکثر مردم به خصوص تولیدی های پوشاک و پارچه فروشی های قدیمی و تازه تاسیس، در گوگل سرچ می شود.

هر روز به تعداد فروشگاه های آنلاین و سایت های اینترنتی فروش پارچه در سطح خرده و عمده افزوده می شود. تعداد بی شمار کانال تلگرام پارچه فروشی ها و عمده فروشان پارچه، ایجاد صفحات کسب و کار اینستاگرام و عضویت مشتریان در این صفحات اجتماعی، نشان دهنده علاقه طرفین به این گونه معامله است.

کارشناس فروش پارچه روچی

(مشاوره و سفارش)


خط شماره ۱خط شماره ۲ - ۳ خط


کانال پارچه و خرازی

 

این امر نشان دهنده آن است که خریداران پارچه تمایل دارند علاوه بر اطلاع از قیمت فروش پارچه در بازار شهر خود از قیمت عمده و بدون واسطه آن پارچه نیز آگاهی پیدا کنند. همچنین بسیاری از افراد واقعا نمی دانند که برای خرید پارچه ارزان به کجا مراجعه کنند.

توجه کنید که ارزان بودن نرخ پارچه نیز تعریف و خصوصیات خود را دارد!

خرید پارچه اینترنتی

مژده برای خریداران پارچه

بخشی از وبسایت روچی به فروشگاه اینترنتی پارچه اختصاص دارد، می توانید از طریق لینک خرید پارچه به فروشگاه پارچه روچی مراجعه و از آخرین و جدیدترین محصولات آن دیدن کنید.

خرید پارچه اینترنتی

تعریف پارچه ارزان

در اینجا منظور از پارچه ارزان قیمت، پارچه ای با کیفیت و مرغوب است که با قیمت واقعی یا به عبارتی قیمت دست اول تولید کارخانه، توسط مشتری خرید شود. در تهیه پارچه با قیمت مناسب راه حل زیر می تواند کانال ارتباطی مستقیمی میان کارخانه و خریدار باشد.

بازار خرید پارچه اینترنتی

مشخص است که هر فردی توانایی مراجعه به انواع بازارهای پارچه را ندارد. از سوی دیگر، افرادی که اقدام به این کار می کنند نمی توانند تمامی محصولات و قیمت ها را به صورت یکجا داشته باشند (مگر با خرید کفش آهنی) چه برسد به مقایسه و ارزیابی آن ها!

 • ایجاد یک بازار اینترنتی با شبکه گسترده می تواند به مصرف کنندگان هر محصولی در تمام نقاط کشور و حتی دنیا کمک کند تا در خانه یا محل کار خود بتوانند به آن دسترسی داشته باشند.
 • ابتدایی ترین کمک این پارچه فروشى سراسری و آنلاین به این صورت است که افراد می توانند کیفیت ها و نرخ ها را با هم مقایسه کنند و همچنین برای شناخت بهتر پارچه ها، مقالات مرتبط با آن ها را مطالعه کنند.
 • سامانه اینترنتی خرید و فروش پارچه به خریداران کمک می کند تا هم متناسب با نیاز خود پارچه تهیه کنند و هم از بابت قیمت، اطمینان خاطر داشته باشند.
 • خرید پارچه اینترنتی ، فرصت مناسبی برای تامین کنندگان پارچه و کارخانجات نساجی ایجاد می کند. به این صورت که با شناخت مزیت رقبا، به دلایل کاهش فروش خود پی ببرند و سعی بر بالا بردن کیفیت داشته باشند.
 • کارخانه های پارچه می توانند با برندی که دارند، تولیدات خود را به جامعه بیشتری از مشتریان معرفی کنند.

روچی بازار

چرا خرید پارچه اینترنتی تا این حد برای مشتریان جذاب است؟

اکثر خریداران عمده پارچه مثل تولیدی های لباس، پارچه فروشی ها، بیمارستان ها، مدارس، سازمان ها و نهادهای دولتی و خصوصی به این موضوع پی برده اند که به جای پرسه زدن در بازار و اتلاف وقت، در منزل یا محل کار هم می توانند پارچه مورد نظر خود را با قیمت واقعی خریداری کنند. خریداران به احتمال زیاد در بازارها با واسطه ها روبرو می شوند و اگر خوش شانس باشند، واسطه دوم یا سوم با آن ها معامله خواهد کرد.

ترافیک، خطرات سفر، افزایش جمعیت، مشکلات روزمره، رقابت بین اصناف، کمبود وقت و کلاف درهم پیچیده بازار و شهر، مردم را ترغیب می کند که اکثر نیازهای خود، به خصوص پارچه را در اینترنت جستجو کنند.

یک سایت معتبر فروش پارچه می تواند در یک نگاه، تمام بازار، تنوعات جنس و رنگ، جدیدترین طرح های پارچه و مدل های روز را در اختیار شما قرار دهد، مراکز پخش پارچه را معرفی کند تا بدون دغدغه از طریق عمده فروشى های مرکزی و رسمی پارچه اقدام کنید.

مزایای خرید پارچه اینترنتی چیست؟

خرید پارچه اینترنتی می تواند جالب باشد، اما مزایای رقابتی آن در چه نکاتی نهفته است؟

 • کاهش وقت و هزینه،
 • ارایه دید کلی از بازار،
 • آشنایی با کارخانه های مختلف تولیدکننده پارچه،
 • سرعت در خرید،
 • یافتن شاهراه های خرید پارچه مثل نمایندگی های فروش و دفتر کارخانجات نساجی،
 • مقایسه قیمت ها و کیفیت برندها با یکدیگر،
 • ارسال سریع بار،
 • دریافت مشاوره و غیره، همگی از مزیت های خرید پارچه به صورت اینترنتی و آنلاین در سطح عمده و خرده است.

خرید پارچه اینترنتی

چگونه و از کجا پارچه ارزان بخریم؟

خریداران پارچه، همیشه به دنبال آدرس و شماره تلفن پارچه فروشی ها و کارخانه های نساجی در شهر خود هستند.

بازار پارچه فروشان اصفهان، تهران، مشهد و یزد از پر رفت و آمدترین محل های عرضه پارچه است که اکثر پارچه فروشی ها و عمده فروشی های پارچه در آنجا قرار دارند.

از هر کجا که پارچه تهیه می کنید، در ابتدا به این نکته توجه کنید که پارچه با قیمت ارزان را با پارچه بی کیفیت اشتباه نگیرید. هر پارچه ای که در فروشگاه یا بازار بهای پایین دارد، نشان دهنده این نیست که شما در حال خرید مستقیم از کارخانه نساجی یا یک مرکز معتبر هستید.

در تهیه پارچه، به خصوص در متراژ بالا و عمده، باید دو نکته ارتباط با واحد معتبر توزیع پارچه و هزینه های ارسال بار خریداری شده را در نظر بگیرید.

هر محصولی در هر شهری که به وفور یافت می شود، در اصطلاح به آن شهر، قطب آن محصول می گویند و اما …

خرید پارچه اینترنتی

قطب تولید پارچه کجاست؟

یک خریدار همیشگی پارچه باید آدرس شاهراه تولیدات پارچه در ایران را بداند.

حرف از قطب پارچه که به میان می آید، بی شک نام اصفهان در ذهن شما نقش خواهد بست. شهر نساجی اصفهان که به منچستر شرق در عرصه نساجی و پارچه معروف است، بالاترین آمار تعداد کارخانجات پارچه های مختلف را دارد. پس از نصف جهان می توان شهرهای یزد، مازندران، تهران، قزوین و مشهد را از مدعیان تولید و تکمیل پارچه در کشور دانست.

هزینه باربری نکته مهم در خرید پارچه

برای خرید پارچه ارزان، باید هزینه های جانبی را به دقت بررسی کرد. بدون شک اگر عازم بازار شهرهای بزرگ مثل اصفهان یا تهران شوید، مخارج زیادی به شما تحمیل خواهد شد. با در نظر گرفتن هزینه هایی مثل: هزینه سوخت، دور بودن چند روزه از فضای کار و خطرات احتمالی سفر، عاقلانه ترین روش این است که به دنبال یافتن کانال ارتباطی با یک مرکز معتبر باشید تا خود آن مرکز، وظیفه عدل بندی و ارسال پارچه را به عهده گیرد. این نکته مهم را در نظر بگیرید که حتی المقدور در صورتی که برای تحویل سفارش عجله ندارید، از باربری ها برای ارسال عدل های پارچه استفاده کنید؛ اتوبوس ها و پایانه های مسافربری، هزینه های گزاف و بالایی از شما دریافت می کنند.

خرید عمده تیراژ بالا و نقدی پارچه

دو نکته در تهیه پارچه بسیار تاثیرگذار است و به صورت چشمگیری باعث شکسته شدن قیمت پارچه می شود.

مقدار خرید شما هرچه بیشتر باشد، کارخانه یا نمایندگی فروش موظف است تخفیف بیشتری به شما بدهد. این نکته در بهای خرید انواع منسوجات تاثیر بسزایی دارد. بیشتر واحدهای نساجی در خریدهای حجم بالای پارچه، هزینه حمل و نقل و باربری را نیز متقبل می شوند.

خرید چکی پارچه و به صورت مدت دار آن، از معضلات بازار و اقتصاد پارچه و نساجی است که به دلایل مختلف هم به ضرر مشتری و هم فروشنده پارچه خواهد بود. به راحتی با یک ماشین حساب متوجه اختلاف قیمت شدید میان خرید نقدی با چکی پارچه در سطح عدلی یا عمده خواهید شد.

در این بحبوحه چک بازی های بازار می توانید با خرید پارچه نقدی، فروشنده یا کارخانه پارچه را ملزم به دادن تخفیف خوبی کنید.

خرید عمده انواع پارچه ارزان

 • نام انواع پارچه های ارزان قیمت بازار چیست؟
 • ارزان سرای پارچه و یا پارچه فروشی های ارزان در تهران، شیراز، کرج، اصفهان، مشهد، اهواز و غیره کجا هستند؟
 • تهیه ارزان ترین پارچه های متری و کیلویی از کجا امکان پذیر است؟

با در نظر گرفتن مزیت های خرید پارچه اینترنتی، ارتباط با نمایندگی های عرضه پارچه و منسوجات، خرید عمده و نقدی، اطلاع از رازهای فروشندگان پارچه، قطب نساجی، هزینه های جانبی و باربری می توانید با آگاهی هرچه بیشتر، پارچه مورد نظر خود را تهیه کنید.

با توجه به نکات ذکر شده، در ادامه به بررسی فروش چند نوع پارچه می پردازیم.

خرید پارچه اینترنتی: ترگال و کجراه ارزان

پارچه ترگال را چگونه می توان با قیمت ارزان خرید؟ در هر خرید و فروشی بهتر است ابتدا درباره مشخصات پارچه و فاکتورهای کیفی آن اطلاعات کاملی داشته باشیم. از این رو باید با مشخصات فنی و ویژگی های بهترین پارچه ترگال و کجراه آشنا باشیم، وزن، کیفیت رنگرزی، کالیته رنگبندی و موارد مصرفی آن مثل: پارچه لباس کار، لباس فرم مدارس و مصارف پارچه بیمارستانی آن را بدانیم. انواع پارچه ترگال کارخانه های اصفهان، شهره عام و خاص هستند که به خاطر قرارگیری اصفهان در مرکز ایران، تقریبا هزینه ارسال بار از این شهر به تمام شهرها در یک رنج قیمت خواهد بود.

پارچه ترگال

خرید پارچه اینترنتی: تترون ارزان

انواع پارچه تترون نسبت به وزن پارچه، عرض و کیفیت رنگ، قیمت های مختلفی دارند. کارخانه های پارچه تترون می توانند این پارچه را با کیفیت های گوناگون تکمیل کنند. در نتیجه، قیمت ها در فروشگاه های اینترنتی و بازار شهر متفاوت خواهند بود؛ هر ارزانی بی دلیل نیست!

این پارچه در یونیفرم مجموعه هایی مثل روپوش مدارس، البسه بیمارستانی و لباس پرسنل ادارات در متراژ بالا معامله می شود. از این رو برای آن ها، بافت و تکمیل سفارشی با نرخ ارزان انجام می پذیرد.

خرید اینترنتی پارچه فاستونی ارزان

پارچه فاستونی با نرخ های مختلفی خرید و فروش می شود، علت مهم این نوسان قیمت، درصد پشم به کار رفته است. ارزان بودن فاستونی نشان دهنده شبه فاستونی بودن یا درصد پشم کم پارچه است. علاوه بر درصد پشم، شهرت برند کارخانه از عوامل تاثیرگذار در قیمت عرضه و توزیع این پارچه پرمصرف است.

خرید عدلی و نقدی پارچه فاستونی باعث ارزان تمام شدن نرخ آن می شود، پس سعی کنید به صورت یک جا سفارش دهید. ارسال بار مستقیم از سمت کارخانه سبب صرفه جویی در زمان و مخارج شما می شود. از مزایای خرید پارچه اینترنتی بهره ببرید و طرح ها و رنگ های جدید را بدون مراجعه حضوری در بازار مشاهده کنید.

تاثیر مشتری در خرید پارچه اینترنتی ارزان

به عنوان نمونه به این پارچه ها پرداختیم تا شما خرید و فروش دیگر پارچه ها را نیز به همین نحو در نظر بگیرید. متاسفانه تقلب، گران فروشی و تورم بخش جداناپذیر بازار پارچه است، پس شما وظیفه دارید با افزایش اطلاعات خود از به دام افتادن جلوگیری کنید. به امید آن که مشتری ها با رفتار و خرید آگاهانه خود از تولید پارچه بی کیفیت، تقلب، تورم های کاذب و دلال بازی های بازار پارچه و نساجی جلوگیری کنند.

پست های مشابه

52 Comments

 1. عادل

  خیلی ممنون از اطلاعاتی که گذاشتید واقعا موثر بود
  میخاستم یه سری اطلاعاتی در مورد پارچه نخی طرح دار که لطیف باشه واسه راه اندازی لباس زیر . کجا میتونم این پارچه رو پیدا کنم ؟

 2. سوین

  سلام ممنون از اطلاعاتی ک در اختیارمان گذاشتین. من اهل تبریزم میخوام تولیدی لباس خونگی بزنم از جنس تریکو نخ پنبه ولی نمیدونم از کجا تهیه کنم میشه راهنماییم کنین

 3. طیبه

  با سلام ، میخام پارچه برای سرویس دمکنی و…..آشپزخانه برای تولیدی تهیه کنم ساکن همدان هستم مناسبترین محل برای خرید م کجاست ؟ اینترنتی خرید کنم بهتره یا حضوری ؟ از کجا

 4. Roz

  سلام خسته نباشید من میخوام یه تولیدی کوچیک راه بندازم اگه خدابخواد گسترشش بدم لطفا راهنماییم کنین که چی میتونم تولید کنم خودم خیاطم وساکن اردبیل ممنمون میشم کمکم کنین

 5. Silver

  سلام من یه پارچه ی تور میخام که نتونستم ازپارچه فروشی هاتهیه کنم میشه اگه کسی میتونه عکسشوبراش بفرستم برام تهیه کنه؟
  ایدیه تلگرامم @alone_queen_762

 6. R

  سلام
  تولید کننده پارچه هستم
  در صورت نیاز به بافت انواع پارچه طبق سفارش شما (خارجی و ایرانی)به کانال تلگرام بنده سر بزنید
  ممنون
  @baftpersian

  1. R

   @bafte_persian کانال بافت پرشین

 7. mis.mansuri

  سلام تولیدی شلوار کتان زنانه هستم دنبال پارچه کتان ارزان قیمت هستم میشه راهنماییم کنید

  1. srico

   سلام. با کارشناس ما آقای شایسته (۰۹۱۳۰۱۰۷۲۵۹) در تماس باشید.

 8. بنفشه

  سلام یه پارچه ی ارزان قیمت میخوام واسه تمرین خیاطی

  1. تیم روچی

   سلام. میتونید از پارچه ی پاترون استفاده کنید.

 9. سادات

  سلام.
  پارچه حریر گلدار دارید؟؟
  من میخواستم عمده بخرم.

  1. تیم روچی

   سلام. لطفا با شرکت روچی تماس بگیرید.

 10. فایق

  میخوام تولیدی پیراهن مردانه بزنم چجوری جنس با قیمت و کیفیت مناسب پیدا کنم

  1. تیم روچی

   سلام. با تیم پشتیبانی روچی تماس بگیرید.

 11. درویشی

  سلام یه پارچه بسیار خوب با تنوع رنگ جهت دوختن لباسهای بیمارستانی میخوام

  1. تیم روچی

   سلام. لطفا با تیم پشتیبانی پارچه روچی تماس بگیرید.

 12. مهدی گلریز خاتمی

  سلام میخوام از بازار تهران پارچه ملافه طاقه زیاد بخرم لطفا راهنماییم کنید من شیراز هستم برام مقدور نیست این همه راه بیام تهران

  1. تیم روچی

   سلام. لطفا با شماره تلفن ۸۸۶۸۶۹۸۴-۰۲۱ تماس بگیرید کارشناسان ما، شما رو راهنمایی می کنند.

 13. پرده فروش گیلان

  پارچه های ترک رو نخرین از وقتی تحریم شروع شد سروکله کارخونه های تولیدی در تبریز پیدا شدند.
  گمرک و شهرکهای سرمایه گذاری خارجی در تبریز مرکز تولید پرده های تقلبی است که به اسم پرده ترک وارداتی به خورد بازار میدن.
  تو این کلاهبرداری دولت هم نقشی داره بخاطر اینکه از این کارخونه ها حمایت میکنه.
  وای به حال ما مردم و کسبه که دولت هم از ما دزدی میکنه.

 14. نوبری

  دست شما درد نکنه کسی تلفنو جواب نمیده تلگرام هم جواب نمیده اس ام اس هم جواب نمیده با این خدمات خسته نباشید

  1. حامد محمدیان مهر

   سلام ، در زمان اداری با مجموعه تماس بگیرید حتما پاسخگوی شما هستند.

 15. حسینی

  پارچه لی طاقه میخوام از کجا میتونم درجه یک قیمت مناسب تهیه کنم

 16. کریمی

  با سلام تولید کننده انواع ملحفه ، پیراهنی، اشپزخانه ..هستم تولید به مصرف ارزان لطفا از کانال تلگرام بازدید بفرمایید

 17. کریمی

  با سلام تولید کننده انواع ملحفه ، پیراهنی، اشپزخانه ..هستم تولید به مصرف ارزان لطفا از کانال تلگرام بازد
  ید بفرمایید
  Diamondclothiran@

  1. الگو کده روچی

   سلام تشکر حتما

 18. ویزا

  پارچه کرپ حریر و کرپ اسکاچی عمده میخوام
  کف قیمت !!

  1. حامد محمدیان مهر

   سلام . با تیم فروش روچی تماس بگیرید راهنماییتون می کنند

 19. بهناز

  چندطاق پارچه جیر میخواستم ب رنگهای سفید و قرمزقیمت بروزش چقدره و چجوری سفارش بدم؟؟

  1. تیم روچی

   سلام. وقتتون بخیر. لطفا با شماره 02188686984 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی پارچه روچی شما را راهنمایی کنند.

 20. محمد

  باسلام. می خوام یه کارگاه کوچک راه اندازی کنم و هرچی که تولید می کنم خودم مستقیم بفروشم. هیج اطلاعی از پارچه و خیاطی و کلا لباس ندارم. سوالم اینه که به نظر شما بجای اینکه اول کار برم دنبال یادگیری برای تولیدی ؛ آیا می شه ابتدا یه فروشگاه لباس بزنم بعدا به مرور زمان با آشنا شدن انواع لباس و جنس و رنگ و هرچیزی که به فروش لباس مربوطه و همچنین تقاضای مردم که چه نوع لباسهایی بیشتر خرید می کنند و بازاریابی و غیره ؛ سپس با یه برنامه ریزی مناسب کارگاه رو راه اندازی بکنم. واقعیتش می خوام ازجونای فامیل استفاده کنم و باهم یه کار جمعی راه اندازی کنیم. برای فروشگاه هم نظرم اینه که لباس زنانه بفروشیم. یعنی یه مغازه بزرگ اجاره کنم و غرفه بندی کنم که لباس مجلسی و لباس اداری و مانتو و لباس زیر و اکسسوری و …. دراین فروشگاه عرضه بشه.( البته یکی ازجوونای فامیل یخورده اطلاعات درمورد لباس داره)

  1. تیم روچی

   سلام. روزتون بخیر. ما یه گروه مشاوره کسب و کارهای پوشاک و نساجی داریم که افرادی که سال ها در صنعت نساجی و پوشاک فعالیت دارند در این گروه هستند میتونید در این گروه عضو بشید دوستان ما در این گروه حتما شما رو راهنمایی خواهند کرد.
   لینک گروه گروه تخصصی کسب و کارهای پوشاک و نساجی: https://t.me/joinchat/BR6fckf–oQcYacKAK7KpA

 21. لطفی

  سلام وقت بخیر..
  بازار های عمده فروشی پارچه در اصفهان کجا هستند؟

  1. تیم روچی

   سلام. روزتون بخیر. ما یه گروه مشاوره کسب و کارهای پوشاک و نساجی داریم که افرادی که سال ها در صنعت نساجی و پوشاک فعالیت دارند در این گروه هستند میتونید در این گروه عضو بشید دوستان ما در این گروه حتما شما رو راهنمایی خواهند کرد.
   لینک گروه گروه تخصصی کسب و کارهای پوشاک و نساجی: https://t.me/joinchat/BR6fckf–oQcYacKAK7KpA

 22. امیر

  سلام ، خوب هستید ، من پارچه پتو مسافرتی کشی میخواستم از تبریز پرسیدم نبود ولی تو قم هست میخواستم بپرسم از کجا میتونم تهیه کنم

  1. تیم روچی

   سلام. روزتون بخیر. پارچه پتو مسافرتی زمینه فعالیت ما نیست در این زمینه اطلاعی نداریم.

 23. سمانه

  سلام پارثه نخی گل گلی رومیخوام وطرحها روکجا نگاه کنم وطاقه ای قیمت چنده وهرطاقه چندمتره ومیزان آب رفت پارچه روهم بدونم چندسانته?

  1. تیم روچی

   سلام . لطفا با شماره 02143000044 تماس بگیرید تا همکاران ما در بخش پارچه عمده روچی شما را راهنمایی کنند.

 24. علیرضا

  سلام
  من دنبال پارچه پلار جهت تولید سوشرت هستم . امکان داره کمکم کنید؟
  سپاسگزارم

  1. تیم روچی

   سلام دوست عزیز. لطفا با شماره 02143000044 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در بخش پارچه عمده ی روچی شما را راهنمایی کنند.

 25. سپیده

  سلام ببخشید پارچه ای که واسه ماسک استفاده میشه اسمش چیه؟

  1. تیم روچی

   سلام. اسپان باند

 26. جواد

  سلام پارچه مناسب ماسک پارچه ای میخوام چه طوری باید تهیه کنم

  1. تیم روچی

   سلام دوست عزیز. لطفا با شماره 02143000044 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی روچی شما را راهنمایی کنند.

 27. ناصر

  با سلام.
  من خیاط هستم و مشتری چند طاقه پارچه غواصی برای دوخت آورده .الان به مشکل برخوردیم
  مشتری میگه هر یک طلبه پارچه ۲۵ متر می باشد.
  آیا درسته که یک طلبه پارچه غواصی ۲۵ متر هستش و یا بیشتره.
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. تیم روچی

   سلام دوست عزیز. متراژ طاقه ها متفاوته و شما هنگام تحویل گرفتن باید متر میکردین که مطمئن باشید از متراژ

 28. Maha

  سلام من ی پارچه مناسب پرده میخوام ساده(تک رنگ) و ضخیم باشه. قیمت هم واسم مهمه مناسب باشه … چه جنس پارچه ای و اینترنتی چجوری میتونم تهیه کنم؟

  1. تیم روچی

   سلام دوست عزیز. لطفا با شماره 02143000044 تماس حاصل فرمایید تا همکاران شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

 29. جوکار

  باسلام شما بافت پارچه بصورت دلخواه بامتراژ بالا دارید؟یا کلا پارچه بافت؟

  1. تیم روچی

   سلام دوست عزیز. لطفا با شماره 02143000044 تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در بخش پشتیبانی روچی رو در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

پر کردن فیلد های دارای * الزامیست *