درباره روچی

روچی در کنار شما می‌کوشد تا با بهره‌گیری از دانش روز موانع پیش روی این صنعت را از میان بردارد و بروزترین و مفیدترین اطلاعات و ابزارهای تخصصی در حوزه‌ی پوشاک را در اختیار مخاطبین متنوعش قرار دهد.

تیم روچی در تلاش است که ارتباط مفید و موثری بین تولیدکنندگان و فعالان زنجیره‌ی تامین پوشاک ایجاد کند و فضایی را فراهم سازد تا فعالین این حوزه بتوانند به بالاترین استانداردها دست یابند و علاوه بر منفعت خود، به رونق صنعت پوشاک در ایران کمک کنند. این حرکت تلاشی سودمند برای همه فعالان صنعت و بالطبع کشور خواهد بود.

روچی می‌کوشد تا به پشتوانه‌ی تخصص و شبکه ارتباطی قوی خود معتبرترین مرجع اطلاعات و تعاملات فعالان صنعت مد و لباس و نساجی ایران باشد.
رویکرد تخصصی و چابک روچی مسیری روشن در پیش روی همراهان خود فراهم می‌آورد تا با دستیابی به آنچه برای بهترین بودن نیاز دارند ایرانی آبادتر بسازند.

ما نیز از نزدیک با مشکلات صنف پوشاک و نساجی دست و پنجه نرم کرده‌ایم و بر این باوریم که بازار پوشاک و نساجی از کارآمدی لازم برخوردار نیست و تعاملات سنتی این بازار نیاز به گسترش و بهبود جدی دارد.

۸۵۵۸۸۸۵

روچی با بهره گیری از تیمی متشکل از خبرگان حوزه تولید پوشاک و صنعت نساجی در راستای تحقق اهداف بالا خدمات زیر را ارائه می نماید

measuring-tape
کسب و کار

دانش به روز کسب وکار لازمه رشد و نفس کشیدن در بازار پر تلاطم پوشاک و نساجی است. هرآنچه برای نوآوری و بهبود در تولید، بازاریابی و فروش لازم است را مهیا می کنیم.

triangular-ruler-for-school
خیاطی و الگو

هر دانشی که به طراحی پوشاک، دوخت و دوز مرتبط است را در بخش الگو و خیاطی روچی خواهید یافت.

scarf
پارچه

با پارچه های مرغوب و مناسب می توانید بهترین تولیدات را انجام دهید. تجربه روچی راهنمای خوبی برای انتخاب پارچه های شما خواهد بود.

needle-with-thread-to-sew-clothes
بازار روچی

هر آنچه برای تولید پوشاک نیاز دارید را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت در اختیار شما قرار می دهیم.

cut
شبکه فعالان

ارتباطات موثر و نمایشگاه مجازی فعالیت ، خدمات و محصولات از جمله اهداف شبکه فعالان روچی در صنعت پوشاک می باشد.

two-hole-button
خرازی

برای انتخاب بهترین ملزومات تولید منسوجات و پوشاک در کنار شما هستیم.