روچی
مجله مد و فشن
تولیدی پوشاک (روچی اسمارت)
در روچی بفروش!
فروش ویژه
طراحی اختصاصی الگوی خیاطی

دسته‌بندی کالاها

پارچه‌ها
منسوجات خانگی و صنایع دستی
الگوی خیاطی و ملزومات دوخت
پوشاک
زیبایی و سلامت

به اعتبار کالا کارت بانک مهر ایران
همین الان قسطی خرید کن!

شرکت روچی در راستای کمک به فعالان حوزه نساجی و پوشاک تصمیم گرفته است تا شرایط استفاده از کالا کارت را در روچی فراهم نماید.

طرح کالا کارت بانک مهر ایران چیست؟

کالا کارت مهر ایران یک طرح خرید اقساطی کالا یا دریافت خدمات است که توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران و در راستای حمایت از رونق تولید و اشتغال زایی و همچنین افزایش قدرت خرید مردم کشورمان طراحی شده است.

یکی از مشکلات عمده مردم به خصوص صاحبان مشاغل در سال های اخیر، تامین نقدینگی مورد نیاز بوده است. بدین منظور بانک مهر ایران با ارائه طرح کالا کارت شرایط دریافت تسهیلات قرض الحسنه را برای مشتریان فراهم کرده است. کالا کارت یک طرح خرید کالا و خدمات با بازپرداخت اقساطی می باشد که به همت این بانک و فروشندگان سراسر کشور به منظور حمایت از رونق تولید و اشتغال زایی و بالا رفتن قدرت خرید مردم طراحی و راه اندازی شده است. با توجه به شرایط حال حاضر، شرکت روچی در راستای کمک به فعالان حوزه نساجی و پوشاک تصمیم گرفته است تا شرایط استفاده از کالا کارت را در روچی فراهم نماید.

مزایای استفاده از کالاکارت روچی

سقف اعتبار 100 میلیون تومان

بازپرداخت 6 ماهه

کارمزد 2 درصد برای 6 ماه (4 درصد سالیانه)

مخاطبان این طرح چه کسانی هستند؟

کلیه کسانی که نیاز به تامین نقدینگی برای خرید پارچه و پوشاک و یا دیگر خدمات روچی دارند می توانند از طرح حمایتی روچی با همکاری بانک قرض الحسنه مهر ایران استفاده کنند.

هدف اصلی روچی پشتیبانی از صاحبان کسب و کارهای متوسط و کوچکی است که به هر دلیلی نیاز به تامین نقدینگی برای خرید مایحتاج خود دارند.

شرایط دریافت کالا کارت بانک مهر

در حال حاضر کالا کارت بانک مهر برای هر دو گروه مردم و فروشندگان کالای ایرانی امکان پذیر بوده که می توانند از مزایای آن استفاده نمایند. بدین منظور متقاضیان واجد شرایط وام کالا که تمایل به دریافت تسهیلات خرید کالای ایرانی را دارند می توانند برای دریافت کالا کارت بانک مهر ایران با ورود به سایت بانک مهر ایران و یا به صورت مراجعه حضوری به شعب بانک ثبت نام را انجام دهند.

ثبت نام و دریافت وام کالا کارت بانک مهر ایران برای متقاضیان از دو طریق انفرادی و یا سازمانی ارائه شده است. بدین منظور افراد در صورت دارا بودن شرایط وام لازم است تا ابتدا لیست فروشگاه ها و مراکز طرف قرارداد را از طریق وبسایت بانک و یا نرم افزار بانک مهر ایران بررسی نمایند. سپس به منظور افتتاح حساب از طریق همراه بانک مهر و یا مراجعه حضوری اقدام کرده و درخواست تسهیلات را تکمیل نمایند.

معمولا استفاده از روش آنلاین ثبت درخواست کالا کارت بسیار آسان بوده و متقاضیان می توانند در هر ساعتی از شبانه روز با مراجعه به سایت کالا کارت بانک و یا از طریق برنامه همراه بانک درخواست وام خرید کالا را ثبت نمایند. از طرفی افرادی که امکان استفاده از روش های آنلاین و غیرحضوری را ندارند همچنان می توانند به شعب بانک در استان محل زندگی خود مراجعه کرده و مراحل افتتاح حساب و ثبت درخواست کالا کارت بانک مهر ایران را انجام دهند.

ثبت نام در بانک مهر

در طرح فوق متقاضیان واجد شرایط وام کالا می توانند بدون نیاز به سپرده گذاری قبلی از طریق شعب این بانک به منظور دریافت وام قرض الحسنه خرید کالا اقدام نمایند. در حال حاضر مراحل ثبت نام متقاضیان کالا کارت بانک مهر از طریق سایت رسمی این بانک یا نرم افزار اختصاصی موبایل انجام می شود. پس از طی مراحل اولیه کافیست با روچی تماس بگیرید و کالای مورد نظرتان را به صورت اقساطی تهیه بفرمایید.

ثبت نام در بانک مهر

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02143000044 تماس حاصل فرمایید.

خانه
دسته بندی
سبد خرید
پروفایل